Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire maradi vagyok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire maradi vagyok, vagy csak hülye?

Figyelt kérdés

Szoval még nem volt barátnőm részben az én hibám miatt, részben rajtam kívül álló dolgok miatt... De nem is ez a lényeg teljesen, hanem hogy ha meglátok egy lányt tetszik nekem stb... de megtudom hogy van barátja, én inkább meg se közelítem a lányt, mert 1. tudom(sejtem) hogy úgyse jönne össze 2. szerintem enyhén szólva taplóság lenne szétszakítani valakiket... Ismerősöm szerint meg mit foglalkozok én azzal hogy van barátja? Felesleges vele foglalkozni---> tehát gátlástalannak kell lenni. Most világosítsatok fel, hogy hogy megy ez vagy ennyire maradi lennék? Bár eléggé elszontyolodok, ha meglátom, hogy neki is neki is van barátja , pedig mennyire el tudnám magam képzelni mellette :(

20F


2011. febr. 16. 20:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradi vagy, hanem a haverjaid taplók:D
2011. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hülyeség, hanem alapvető illem.
2011. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Hát nagy mázlijuk van a bunkó haverjaidnak, hogy nem fogtak még ki egy vehemensebb barátot. Az én párom kiütné őket a fülük közül, ha rám mernének nyomulni annak ellenére hogy tudják hogy párom van, és ami azt illeti, én ehez lelkesen asszisztálnék, mert gyűlölöm a pofátlan embereket, és szeretem a páromat. Örömmel nézném végig ahogy megkapnák a nevelő célzatú pofonjukat.
2011. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát én is megnézném, ahogy valaki megneveli őket egyszer az szent...
2011. febr. 16. 21:00
 5/23 Cleptomaniac ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én abból indulok ki, hogy ha mást megcsal, mi a garancia arra, hogy engem nem fog? Jó, erre nincs garancia, de egy hűtlen mellett paranoiásabb lennék.


Meg valahogy engem taszít a kettős játék. Elgondolkodok, milyen ember lehet, aki képes mást ölelni, csókolni, majd arrébb menni, és a "párjának" a szemébe mondani, mennyire szereti.


Ha ez maradiság, akkor én vállalom, hogy maradi vagyok :)

2011. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem vagy maradi! Jól teszed, hogy nem kezdeményezel párkapcsolatban élő lánynál. Te is megtalálod egyszer a párod. gondolom. :D :)

19/L

2011. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
hát akkor én gátlástalan vagyok, szemrebbenés nélkül "csábítottam el" a pasijától a lányt, amúgy se volt egy jó kapcsolat, én legalább megbecsülöm majd.
2011. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

A párom legjobb barátja aki 19 ugyanien helyzetben van,még nem volt barátnője,ám neki elég idegesitő természete van mert folyton a számitógépéről meg a programokról beszél,nem josolok neki túl ó jövöt,mert nem veszi észre magát...


Nem tudom veled mi lehet a baj,inteligensnek tünsz...Hogyan viszonyulsz a csajokhoz?Milyennek képzelsz el egy tökéletes kapcsolatot?És milyen csaj jön be nkd?Esetleg tölts fel egy képet is magadról,mert sajnálatos módón manapság az is meghatározza a dolgokat...Bár kivételek vannak:)


17/L

2011. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Velem az önbizalomnál bukik el a dolog :( Nagy igényeim egyáltalán nincsenek, sokszor haverok már azért nevetnek ki mert mi az hogy nekem ő tetszik amikor olyan "csúnya"... Bármiről el tudok beszélni nem is keveset, szinte bárkit meg tudok nevettetni, hogy hogy nézek ki hát ezt nem tudom megmondani konkrétan, mert ugye ez a fránya önbizalom dolog, hogy biztos csak azért néznek meg mert "fikás" az orrom vagy kinőtt időközben egy 2. fejem vagy a mellettem állót /ülőt nézik... És ha tudom, hogy rám mosolygott, és biztos hogy engem is nézett közben, akkor is inkább hagyom mert úgyse merném megszólítani, mert mit mondjak neki( mondjuk az érdekes, hogy tudok sokat beszélni, de ilyenkor meg nem...)
2011. febr. 16. 21:46
 10/23 anonim ***** válasza:

Én nagyon kevés emberrel tudok jót beszélni, de akkor be nem áll a szám.... Egyébként meg utálok beszélni, csak akkor ha muszáj, vagy üzletről van szó...

Biztos mondtak nekünk valamit kiskorunkban és ha lerajzolnánk egy rétet, rögtön kiderülne:P

2011. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!