Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiszta hülye vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszta hülye vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hogyan felejtsek el egy fiút, akiről semmit sem tudok? kb fél órán keresztül szemeztem vele a vonaton 3 hete azóta az eszembe van, egyzserűen nem bírom kiverni a fejemből...Értelmes válaszokat, légyszi!

20/L


2011. okt. 14. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Reménytelen.
2011. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mus musculus ***** válasza:
Friss esemény, napok kérdése és enyhül, míg végül a ködbe vész. Egyéb kérdés?
2011. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nekem 3 hét nem a legfrissebb...
2011. okt. 14. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt. 1 hónapig csak az a lány volt az eszembe. De már csak kedves emlék nem evődőm miatta. Sőt. Inkább nyugtatom magam ,hogy ha kiderül ,hogy ő sem volt az a lány akire vártam akkor egyszerűen csak arra a tündérre gondolok és meg is jön az életkedvem ,hogy igen is él nekem való lány a földön :) Azóta sem láttam olyan szépséget :,) ajj ha csak még1x láthatnám ... K*rva Máv :P
2011. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!