Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan smároljam le?

Figyelt kérdés

Az a gondom,hogy jóban vagyunk meg minden,de nincs alkalmam lesmárolni(suliban),Facebook-on ki akarom hívni,de az anya nem engedi ki...Ha esetleg lenne lehetőségem..hogyan?csak szemezek vele,odamegyek és smárocska,vagy mi?(13és fél/fiú)

jah...és még az is hogy nyelvesen,vagy csak simán szájra???


2011. febr. 16. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
majd ha tisztában leszel a smárolás fogalmával utána próbáld meg.. ha a szájára nyomsz egy puszit, az nem smárolás. :D
2011. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bökd meg facebookon!
2011. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
naponta facebook-on 40* bökjük egymást...
2011. febr. 16. 22:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked már sok kérdésed olvastam. :DD

Inkább nem válaszolok, mert tényleg nem szeretnélek megbántani....

De más most nem jut eszembe:P

A face meg egy szar. Face to Face az igazi!

2011. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az is egyfoglaltság, én naponta jó ha fél órát fent vagyok facen, de biztos jó dolog bökdösődni vica versa..tudom hogyn em tudod mit jelent, most biztos írod a google-be mert az értelmezőkéziszótár messze van tőled.. bocsi
2011. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd szerelmes leszel és kívánod a lányt, akkor tudni fogod, mi a jó.
2011. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

úú most olvasom hogy erre való facen a bökés xD csak mert én a barátnőmet szoktam bökdösni xD xD na mind1

Amúgy sztem suli után hívd el, vagy mennyetek haza együtt és akkor próbáld meg és sztem elösször csak simán csókold meg, ha a csaj benne van, mehet a többi

2011. febr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Áhh tesó!! "és még az is hogy nyelvesen,vagy csak simán szájra???" 13 évesen mit akarsz?
2011. febr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó..mi az hogy 13 évesen??? talán baj??? attól hogy te ilyen későnérő voltál vay leszel vegy nemtom???attól még más nem ugyhogy fogd be
2011. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!