Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen temarol beszelgessunk? :|

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolly-Bolly kérdése:

Milyen temarol beszelgessunk? :|

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki nekem nagoyn tetszik azonban aakrmikor beszelunk a Messengeren nincs mit mondjuk egymasnak .Egyszeruen mintha kifogytunk volna a szavakbol .Addig jutunk el , hogy Szia micsi? es ennyi.Utanna meg irja hog ymondjak meg valamit olyankor nincs semmi otletem , vagy neha mondja hog ymondjak 1 temat amirol beszelgessunk soha sem ugrik be semmi :| ... Kerlek segitsetek 1 par temat adjatok meg .Elore is koszi!

13L


2011. febr. 17. 10:35
 1/8 A kérdező kommentje:
kicsit helytelenul irtam sry de siettem :D:D
2011. febr. 17. 10:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd ha érettebb leszel nem lesz ilyen gondod. Valamint ha majd érdekes emberrel kerülsz kapcsolatba.
2011. febr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
filmekről, könyvekről. vagy amit a szabadidődben szeretsz csinálni.
2011. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!
2011. febr. 17. 11:06
 5/8 anonim ***** válasza:

kérdezgesd!

vagy: filmek

könyvek

oldalak

játékok

szerelem

2011. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valamit biztos szeret/szokott csinálni MSn-ezésen kívűl, hát arról! :)

Meg persze nem árt a sokrétű érdeklődés és a humor sem egy jó beszélgetéshez. Ezért érdemes előbb kicsit művelődni, olvasni, tanulni, aztán pasizni. 13 évesen még nem hajt a tatár! Nehéz úgy nagyokat beszélgetni, mikor még az ember keveset tud a világról, nincs semmiről megalapozott véleménye.

2011. febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet ertek!Es csak baratok vagyunk :P es ez nem pasizas csak tetszik de ugysem lehet sosem a baratom :D
2011. febr. 17. 16:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Ebben a korban meg en sem akarok baratot .. majd lesz idom :-j
2011. febr. 17. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!