Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja mindig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja mindig csak velem? (bővebben a témáról LENT! )

Figyelt kérdés
Na szóval.. az a helyzet, hogy van egy gimis volt osztálytársam akivel elég jóbanvagyunk, most végeztünk. és tudni kell a csávóról, hogy biszex..meg néha úgy ki tud borulni mint egy csaj..és hát mindig velünk lányokkal lógott a suliban, fiúkkal nem igazán. remélem eltudjátok képzelni...:D van egy lány a baráti társaságunkból akinek udvarol meg minden és állandóan szivatja h dobja ki a pasiját de csak ígyviccesen..szval a csaj nem veszi fel. de viszont azt nem értem, h velem mért csinálja ezt-> már többször is megtörtént, hogy "véletlenül" hozzáért a mellemhez.. meg csomószor feltűnően bámulta és ez engem már rohadtul idegesít, egyik nap elmentünk koktélozni a barátokkal, és ilyet szólt hogy: most kedvem lenne bedobni a melleid közé ezt a narancs darabot...hát én elég furán érezten magam utána. Szerintetek hogy kéne tudtára adni burkoltan, hogy ezt hagyja abba??? mert engem ez már nagyon zavar.
2011. szept. 19. 15:00
 1/5 Chuck Norris. ***** válasza:
meg is van a válasz a kérdésedre.. te magad irtad meg a saját válaszod. szépen finoman mondd meg neki hogy téged zavar és hogy ne csinálja már ezt . ennyi
2011. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zul'Jin ***** válasza:

Finoman, nőiesen markod meg satufogással a farkát, tekerj rajta egy erőset, hogy térdreessen, majd üvölts rá, hogy "ezt most szépen abbahagyod, sürgősen, vagy letépem a tököd".

Nyomatékosítás miatt még bele is rúghatsz egyet.


Ha ebből a burkolt célzásból nem ért, akkor semmiből se fog.

2011. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom bitang jó melleid vannak, legyél rá büszke.
2011. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet értek,legyél büszke a cicijeidre!
2011. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meg dugna
2011. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!