Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy azok a lányok nem nagyon akarnak velem beszélni akik bejönnek, akivel akár még járnék is?

Figyelt kérdés

Érdekes hogy ha egy csajjal beszélek akkor általában csak én beszélek, ő nem igazán akar és a társaságomat se keresi.

Bezzeg az akivel nem járnák/járhatnék az gond nélkül odajön, dumálunk stb.

Múlthéten pl összefutottam egyik haverom barátnőjével és tök jól eldumáltunk, sőt ő jött oda, máskor is tök normális. Persze tőle nem akarok semmit, a haverommal jár.

Egy másik csaj akinek szintén van barátja és szoktam vele néha beszélni.


A másik oldal akivel hiába próbálnék beszélni vagy hiába hívom el valahova, nem akar jönni, akkor beszél ha kérdezem. Ha nem köszönök rá akkor rám se néz. Máskor meg tök jóba voltunk.


2011. febr. 17. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ilyenkor máshogy viselkedsz. Hány éves vagy?
2011. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem külsőre nem lehetsz éppen a lányok álma. Ezért aki látja, h nemcsak barátkozni akarsz vele, az próbál lerázni.
2011. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ugyan úgy viselkedek. Senkinél se nyomultam, odáig enm jutottam el:D

Azt nem tudom hogy a lányok álma vagyok vagy sem, volt akinek tetszettem, és biztos van akinek nem.

2011. febr. 17. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a helyzet. A lányok gyávák, soha semmit nem fognak a szemedbe mondani. Az a két lány akiket említettél kapcsolatban van, tudják hogy te tudod ezt és mivel normális srác vagy nem fogsz próbálkozni. Így tudnak veled haverkodni. A többi lány attól tart, hogy félreérted ha barátkozni akarnak, mert náluk "csak" annyira vagy jó.
2011. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!