Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a küzdősportot űző fiúk? :D

Figyelt kérdés
Thai Boxolok...
2011. dec. 4. 00:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Igeen...:D

Felsőtestről linkelj egy képet,hogy szép álmaim legyenek:D

2011. dec. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14/f nem homokos vagyok de segítek szerintem egy lánynak jól esik hogy ha a fiú megtudja védeni és nem a csaj téged szval sztem bejön mellesleg capoeira-zok.
2011. dec. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
kép! kép! kép!
2011. dec. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Semmivel sem jobban mint egy nem küzdősportot űző fiú :D Nálam nem ezen múlik, de a sport már magában is pozitívum.
2011. dec. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ez elöttem szólóhoz de jobban esik ha nem neked kell ösze pakolni egy gyereked hanem megteszi a srác láttam szituációt hogy a lány küldte el a gyereket a pi*** mert a srác egy idióta volt és meg se mert szólalni
2011. dec. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Értelmes emberek nem keverednek ilyen féle balhékba. Nem tudom mi ez a megvédeni mánia, lehet én vagyok kivétel, de elég durva helyen nőttem fel még se kellett soha senkivel leállnom verekedni, mert nem balhézok jártatom a szám, és ez nem azt jelenti hogy gyáva mód meghúzom magam egyszerűen van annyi eszem hogy ne keressem a bajt. És ha a csaj magának keresi akkor arról meg van a véleményem. Aki meg azért küzdő sportozik mert hogy majd jól megverhet embereket azokat is lenézem, én egy ideig bokszoltam de csak azért mert jobb sport mint a kondiba nézni ahogy gyúrnak az emberek majd magukat nézegetik a tükörben.

Szerintem meg ha már megvédésről van szó a szándék a fontos nem a siker.

"Ha valaki azért küzdő sportozik hogy ezt kiélje másokon azzal tuti nem állnék szóba" Barátnőm üzeni.

22/f 19/n

2011. dec. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szrintem tökmindegy, hogy küzdösportolsz, vagy nem semmit nem befolyásol azon hogy mennyire jössz be egy csajnak, ráadásul gondolom,nem is igy ismizel, hogy "szia, X.Y. vagyok, thaiboxolok" :)


Utolsó kommentelö igazad van, hogy baromság ez a "meg tudja e védenia csajt" felfogás, de abban csak szerencséd volt, hogy soha nem keveredtél balhéba semmien szórakozóhelyen, elég sokan erösre, és bátorra tudják inni magukat, és néha elöfordul, hogy nem használ nekik a szép szó, de a csajodnak is igaza van, aki ilyenért küzdösportol az direkt keresi a balhét.

2011. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én nem olyan vagyok :DD Én Verseny szerűen szoktamn nem azért csinálom hogy másokat megverjek :DD. De gondolom azét bejön nektek az ilyen fiú nem? :D
2011. dec. 4. 10:17
 9/19 anonim ***** válasza:

Most komolyan, mit vársz hogy most itt fog tolongani sok csaj mert te küzdősportolsz és feltehetően szálkás is vagy hozzá. Inkább választok egy intelligens pasit mint valakit aki csak erre épít, ha szereted csinálni, csináld, engem nem zavar. De mással vágjál fel ha lehet

22/N

2011. dec. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
09:12 vagyok, ha igy nézzük , akk van olyan lány akinek igen, de van olyan is akinek nem, de sokkal nagyobb esélyed van felszedni egy "fullos" csajt, mint egy szemüveges töpszlinek, az tuti.
2011. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!