Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ti melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1. Egy jó alakú, nagyon csinos csaj de mondjuk a feje nem valami szép avagy kissé csúnyácska.

2. Kissé vastagabb moletteb vagy kövérebb csaj, de az arca nagyon szép, nem valami csinos.


2011. febr. 17. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, amelyik tetszik/szerelmes vagyok belé. Rendes kapcsolatban szerintem tök mind1, hogy ki hogy néz ki, ha mind 2 fél boldog, és szeretik egymást.
2011. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ilyen helyzetekben dönt a belső.

ha mindenképp külső alapján kéne döntenem akkor a másodikat mondanám, azon még lehet változtatni :)

2011. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben lépnék tovább és kérném a harmadik választási lehetőséget: -jó alakú és szép arcú.

Én nem vagyok olyan, hogy elfogadom, ha valami nem tetszik, mert mindig van egy következő választási lehetőség.

Ha meg beleszeretek valamelyikbe, akkor az már nekem szép arcú és jó alakú, olyankor bárki bármit mond, én úgy gondolom.

2011. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a második, ugyanis én a molett szép arcú lányokat szeretem. Nekem a molett a tökéletes alak!
2011. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amelyiknek szimpibben a belső tulajdonságai... amúgy egál.


16/f

2011. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

17:40! soha nem gondoltam volna hogy ilyet hallok még az életben egy pasitól *_*


ha a saját nememhez vonzódnék, akkor a második lehetőséget választanám. elvégre az arca lesz velem szemben ha felkelek reggel. legalábbis jó esetben :D


23/n

2011. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!