Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek melyik komoly? Lányok! Melyiket választanátok? Lent

Figyelt kérdés

van két fiú, akik jelenleg képben vannak. van egy elképzelésem, hogy melyikkel érdemes foglalkoznom, de kívülállók véleményére is kíváncsi lennék.


1.fiú: 4. óta jóban vagyunk kisebb-nagyobb megszakításokkal. többször is próbáltunk összejönne, de sosem sikerült. (meg hát 4-ben ugyan már..) most másik iskolába jár. néha eszébe jutok, akkor bókol, találkozni akar, ott ölelget, átkarol és hasonlók. de nem a félénkségéről híres, és sokszor bunkó, tapintatlan.


2.fiú: idény nyáron kezdtük jobban megismerni egymást és szerintem most elég jóban vagyunk. osztálytársam lett a srác. ha fáztam odaadta a pulcsiját, eddig ha bárhol is lányt kellett választani, mindig engem választott, viccelődünk, hecceljük a másikat, órán néha csak nézzük egymást. pont abból a tantárgyból jó, amiből én nem annyira, és segít, ha kell. félénk,ha a lányokról nem mint barátokról van szó. nem is volt még igazán barátnője.


1-2 infó rólam: nem volt még komoly kapcsolatom, de most talán lehetne. elég félénk vagyok, ha a fiúkról van szó és nem csak haveri szinten.


15L


előre is köszi a válaszokat:)


2011. szept. 25. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
...úgyis az számít, hogy melyik a gazdagabb nem?...
2011. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2. és te is őt választottad szerintem :)
2011. szept. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

persze.. egy 15 éves lánynak mi sem fontosabb.. annyira szánalmasak ezek a kijelentések. és az bennük a vicces, hogy 'csupán' egy olyan fiút szeretnék, aki szeret, törődik velem, hűséges és tisztel. és persze ez kölcsönös lenne...

meg 15 évesen nem az az életcélom, hogy összeszedjek valakit, akinek sok pénze van, agyilag egy nulla és minden vágya, hogy az első találkozónál összefeküdjek vele.


szóval várom a NORMÁLIS és értelmes válaszokat.

2011. szept. 25. 12:37
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves második!:)

pár kérdéssel később, ha érdekel megírhatom, hogy kit választottam, vagy esetleg, ha írsz mail-t.:)

megkérdezhetem, hogy miért rá voksoltál?:)


Várom a többi választ! :)

2011. szept. 25. 12:38
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem másodikat válaszd.


18/f

2011. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindkettőben sok lehetőség van.

Én a 2.ra szavazok, de fogadj meg egy tanácsot, ha szakítani fogtok nehéz lesz bemenni az osztályba :/

2011. szept. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szerintem a 2.at válaszd.és szerintem te is vele gondoltad..:)
2011. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Kedves 12.45ös! Tapasztalat? Ha nem nagy kérés, írnál privit?(én nem tudok)


Jöhetnek még válaszok:)

2011. szept. 25. 13:01
 9/10 anonim ***** válasza:

ha muszáj választani, akkor a 2.at, DE tudd, hogy semmi sem tart örökké, és ti osztálytársak vagytok. el tudod képzelni milyen pocsék lesz minden miután végert ér köztetek a "nagy szerelem"? hiszen minden nap egy teremben, egymás mellett kell lennetek... fájni fog :( és minél hosszabb lesz a kapcsolatotok azután annál nehezebb lesz.

De végülis mindig vannak kivételek! Egyáltalán nem akarlak lebeszélni vagy hasonló, csak tapasztalat...

Sok sikert és minden jót neked/nektek! :)

2011. szept. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Én is attól félek, hogy mi lesz, ha összejön, de vége lesz.

De szerintem (sajna) nem lesz az egészből semmi, mert mind a ketten félénkek vagyunk e téren.:/

2011. szept. 25. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!