Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megszerezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megszerezni, illetve egyáltalán megtudni h teccem-e egy lánynak?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok és van egy lány osztálytársam akivel haverok vagyunk régóta... Szinte az elejétől totál beleszerelmesedtem, de van barátja... állandóan együtt vagyunk az iskolában és annyit nevetünk h mindenki azt hiszi be vagyunk szívva. xD Ráadásul állandóan oan mintha 1más gondolataiba olvasnánk. Mikor felhoztam neki a témát nagy nehezen azt mondta h énis bejövök neki de nagyon szereti a barátját... :( Télleg csak azért nem akar velem vagy csak ezt a kifogást találta? 1 éve szakítottam egy lánnyal akivel 3 évig jártam, mert megcsalt! Nem tom h legyek e énis szemét vagy pedig legyek türelmes hisz nemhiszem h örökké együtt lesznek? :D És mit szólna ha egyszer mikor közel vagyunk egymáshoz megcsókolnám??? A válaszokat előre is köszi!!!
2011. febr. 17. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:

irigyellek, én is szeretnék megint annyit röhögni h drogosnak gondoljanak xD


amúgy.. miaz hogy "nem tom h legyek e énis szemét..."? eszerint a csaj szemét mert nem veled jár? biztos hogy szerelmes vagy? Oo

ha megcsókolnád egyszercsakhirtelen valószínűleg egy ideig feléd se szagolna... kell az neked?


23/n

2011. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
h legyek e énis szemét arra írtam h én is tönkretegyek 1 kapcsolatot... Az meg tuti h 1 ideig nem szagolna felém?
2011. febr. 17. 21:32
 3/9 anonim válasza:
szerintem jobb ha vársz a csókot meg nem ajnálom mert azzal megcsalja a pasiját nem esne neki jól ezt a lánnynak kell eldöntenie h kit szeret jobban téged vagy őt!
2011. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Kérd meg az egyik barátodat aki barátja annak a lánynak hogy beszéljen vele...valahogy hozza fel a témát...vagy te menny oda és beszélj vele!
2011. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
bocsi nem olvastam az alját...visszaszívom...
2011. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szerintem csókold meg ha meg nem viszonozza hagy abba és kérj bocsánatot vagy mondj valami kifogást
2011. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

első vagyok.


én a helyében messze elkerülném a srácot aki úgy smárol le hogy nagyon jól tudja hogy van valakim.

mielőtt bármit teszel próbáld beleélni magad az ő helyzetébe. te is kerülnéd a bejövős csajt miután úgy smárol le hogy neked van valakid. nyilván mert összezavar vele, vagy arra késztet hogy döntsd el hogy kit akarsz amit nem biztos hogy szeretnél.

ez a kapcsolattönkretevéses dolog.. öhm. ez soha nem jó ötlet, ezt jegyezd meg :)

szóval én várnék a helyedben. nem minden kapcsolat tart örökké. és ha vége lesz, akkor lesz egy szabad váll amin sírhat ;)


23/n

2011. febr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Viszont most azt is megtudtam h nem is szerelmes a barátjába... eleinte csak azért jött vele össze h féltékennyé tegyen 1 palit csak aztán szerette meg.. de mondta h naon nem vonzza... akk?
2011. febr. 20. 00:03
 9/9 anonim ***** válasza:

már vágom miért akartad megcsókolni csakúgy :D

de most azt nem értem hogy akkor minek vannak együtt... Oo ennek ellenére amíg pasija van ne csókold meg.

inkább üljetek le megbeszélni hogy ha bejöttök egymásnak akkor miért nem hagyja ott a pasit és jöttök össze?

nem lehet egy boldog kapcsolat ha szereti(vagy csak szerette?) de nem vonzódik..

(remélem jól értem a problémát. ha nem akkor javíts ki. vagy írj privátot, ott leírhatod az elejétől a végéig az egészet hogy mi van és akkor normális választ is tudok írni :))

2011. febr. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!