Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exemről megtudtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemről megtudtam, hogy annó csak a belsőm miatt szeretett belém, hogy nem is voltam az esete. Lányok, ez nektek megalázó lenne, ilyesmit megtudni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, örülj hogy nem egy felszínes tipikus férfit szerettél.
2011. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 BlackSword ***** válasza:
100%
Fiúként azt mondom, hogy ha neked ez megalázó, hogy nem csak a tested kell neki, hanem nő számba vesz nem Qurvának, akkor sürgősen lődd magad tarkón...
2011. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz :)
2011. szept. 20. 17:21
 4/12 A kérdező kommentje:
Másodikat még nem olvastam, amikor az előző választ megírtam... Ez poén volt :)
2011. szept. 20. 17:22
 5/12 A kérdező kommentje:
Különben másodiknak: kifejezettem örülök neki, hogy a belsőm olyan, ami meg tud valakit úgy fogni, hogy a külső már nem is érdekli. Nem is ez volt a baj, hanem hogy nem "szolgálhattam" neki szép külsővel, olyannal, amire büszke lenne, ha pl valakinek bemutat meg hasonlók.
2011. szept. 20. 17:24
 6/12 A kérdező kommentje:
Szóval azt szeretném, hogy a pasim, akit szeretek és megbecsülök (ez lehet csöpög de mindegy), büszke legyen rám minden értelemben.
2011. szept. 20. 17:25
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Persze, hogy sértené a hiúságomat, nem is tagadom. De jobban örülnék neki, mint ha azt tudnám meg, hogy üresfejű libának tartott, csak a külsőm miatt volt velem.

De nem is foglalkoznék sokáig azzal, hogy mit véleményez rólam az exem. A jelenlegi, vagy a leendő párom véleménye számítana inkább.

2011. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az exed csak nem a Fleet Street démoni borbélya, netán Hannibal Lecter? Vagy valami hentes és mészáros, hogy a belsőségeid izgatták fel?


Viccet félretéve: becsüld meg, hiszen a külső szépség mulandó, viszont a belső szépség örökké megmarad.

2011. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Nekem rosszul esne.

Nem az, hogy a belsőm miatt szeret, hanem az, hogy a külsőmet nem szereti. Én gyönyörűnek látom azt, akit szeretek, nézzen ki akárhogy.

2011. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Engem sértene, nagyon hiú vagyok. Rájönni arra, mikor a külsődet dicsérte hazudott.. Szörnyű! :S

25N

2011. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!