Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen 14cm péniszméret az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen 14cm péniszméret az kicsi nagyon?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 23:19
1 2
 1/16 Moszuke ***** válasza:
43%
éhes vagyok, nincs kedvem erre mit reagálni.. hmm
2011. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Stojkovic ***** válasza:
84%
Nem......de nem is nagy. Átlagos.
2011. febr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

nem!!!!! ha nem tudod elfogadni, akkor viszont bajok lesznek és AZ gáz lesz.

Nyugodjon már meg minden pasi, nem hiszem el, hogy csak ezen tudtok agyalni! Legyél megbízható, kedves, külsőre meg igényes és ápolt. Aztán ha nagyon zavar ez, akkor fejleszd tökélyre az ujjazó és nyaló technikákat.

De amúgy NEM nagyon kicsi!

12 és 19 között átlagos

2011. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
7%
Igen.
2011. febr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
7%
Igen...
2011. febr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Mint érett és tapasztalt nő,had válaszoljak. Nem,nem kicsi.Átlagos.Amugy is teljesen mind1 mekkora,mert csiklóizgatáshoz nem kell pénisz,a G pont pedig 5 cm-re van a hüvelybemenettől.Szóval már nyert ügyed van.A minőségi szexhez sincsen szükség méteres dákóra...Ha van vmi amitől a csajok kibuknak az az,ha a pasi 2 perc után elsül és ha nem bírja a második menetet! ;)

Szóval ne aggódj!!

(és végül egy vulgáris közhely: "kicsi,de játékos")

Szóval le a stresszel,fel a szexszel! :D

2011. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem gáz, pont jó. Én az előbb említett huszon-harminc centiktől szaladnék világgá, a tiéd pont megfelelne:-)

Ilyenkor gondolj arra a lányra aki azon aggódik hogy pici a melle. Te ezért fikáznád, vagy otthagynád? Gondolom nem, sőt lehet hogy pont ez tetszik benne. Tehát, vond le a következtetést. 37/nő

2011. febr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem több nőnek kell 18 feletti....

Nekem is kb. akkora, amikor normál társkeresőn megkérdeztem egy-két csajtól mekkora kell nekik hidd el nem 16 alatt volt a megválaszolt érték. (és nem voltak plázacicák)

Szóval szűk csajt kell találni, az meg ritka mint a fehér holló.

2011. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
kedevs előttem szóló!ne a virtuális,társkeresős lányokból indulj ki...
2011. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Már ne haragudj, de akkor miből?

Ha a szexrandi.hu-ról lévő lánytól kérdezném és ő 20centit mondana nem lepődnék meg, na de egy normál társkeresőn mint a love.hu.....

2011. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!