Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy hülye kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy hülye kérdés, de mindenkinek tonhal szagú a nemi szerve? 14/F

Figyelt kérdés

Minden este lefekvés előtt letussolok meg minden...de reggel amikor verem előfordul hogy érzem.

Mitől fordul ez elő?Kiméljetek a hülye válaszoktol tudom h nem valami értelems kérdés de most jólvan.


2011. febr. 18. 10:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nekem nem tonhal szagú sosem.

az hogy milyen az illatod, esetleg szagod, befolyásolja az is, h mit eszel, szóval ha naponta 3 tonhalkonzervet tolsz, lehet, h köze van a dologhoz.

2011. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Majd akkor is jusson eszedbe ez a mondatod, "most kihagyom", mikor a barátnőddel szeretkezel és neki folyton előjön valami fertőzés. Persze mivel tünetmentes vagy, így mondhatod majd, hogy hát neked nincs semmi bajod. A barátnődnek meg folyton lesz, mert ahogy meggyógyul, úgy esik vissza, mivel neked igenis van bajod. Máris irigylem a leendő barátnődet.
2011. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
eisze minden nap tomhalba martd a lomposodat
2011. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2012. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 -adolf- válasza:
nekem ebihal illatú :) deha nem mosom úgy egy , két hétig akkor átmegy varangyos béka szaguvá :)
2012. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!