Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami megoldás erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami megoldás erre?

Figyelt kérdés

Olyan magányos vagyok :( Pedig azt mondják szép lány vagyok.Ti mit csináltok hétvégén?

A párotokkal lesztek? Mit mindenki más csak én nem? Soha nem lesz senkim? Mit tegyek adjatok tanácsokat!


2011. febr. 18. 19:58
1 2
 1/18 anonim válasza:
Ne kergesd a szerelmet,majd rád talál akkor amikor nem számítasz rá :). Velem is így volt,és most ennek köszönhetően a barátommal lehetek :).Hány éves vagy?
2011. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi :) 17 éves
2011. febr. 18. 20:02
 3/18 anonim ***** válasza:
Én a hétvégén aludni fogok, aztán meg a gépen játszani. Párom az sajna nincs. Biztos lesz előbb-utóbb valakid. A szép lányok elkelnek. Próbálj társaságba menni, ismerkedni. Biztos fel fognak figyelni rád.
2011. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Vigasztaljon a tudat,hogy a barátomnak 23 évesen lett barátnője :D.Addig egyedül volt..
2011. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, ugyanennyi idős csak fiúban:(
2011. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Deny Creep ***** válasza:

Mivel nem nagyon ismerünk, nehéz lenne (és nem is lenne jogos) ítélkezni fölötted. De talán van valami, ami miatt nem kedvelnek: Pl.: nagy a szád, hülyeségeket csinálsz, vagy igazából nyüzsögnek körülötted a srácok és csak te vagy válogatós.

Tanács? Tanács: Legyél tisztességes, erkölcsös, ápolt, tiszta, rendes és menj oda srácokhoz, beszélgess. (De ne legyél plázapí). A srácok a píket nem használják sok mindenre, viszont a rendesekkel jól el lehet lenni.

2011. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
a negatívumok közül egyik sem illik rám. igazából már arra is gondoltam hogy túl normális vagyok és ezért van az hogy nem mer senki se közeledni felém :(
2011. febr. 18. 20:12
 8/18 A kérdező kommentje:

20:03

17/F

Legalább nem vagyunk egyedül... :D

2011. febr. 18. 20:15
 9/18 anonim ***** válasza:

én is az vagyok, és itt még nagyon sokan. egy biztos, nem szabad görcsösen akarni, keresni valakit, a nagy szerelmet. majd jön ha akar, vagy ha kell. járj nyitott szemmel és érezd jól magad.

de a konkrét válasz a kérdésre. személy szerint itthon fogok pihenni, netezek, filmet nézek és lábazok egyet holnap. eléggé lefáradtam a héten, nincs is kedvem menni sehová. nálam ez már a megszokott rutin. ha lenne barátnőm akkor nyilván vele tölteném, de így sem rossz.

23f

2011. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

jah nem vagyunk egyedül...

majd bedrogozok hátha úgy nyitottabb leszek, mit veszíthetek? semmit... sz@r az élet így egyedül


(másik)F17

2011. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!