Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodom olyan sokszor ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom olyan sokszor ezt?

Figyelt kérdés

Elég sokszor azt álmodom,hogy meg akarnak erőszakolni,és pedig elmenekülnék,de nem tudok,és rettenetesen rossz.Amikor felébredek,csak úgy ver a szívem,mint hogyha tényleg futottam volna jó pár kilométert.

Általában mindig vmi undorító,idősebb ember a megerőszakoló az álmaimban,de szerencsére még konkrétan nem álmodtam meg a megerőszakolást:(


2011. febr. 20. 09:50
 1/4 anonim válasza:
Korábban gyerekkorodban nem volt valami megrázó élmény, esemény, vagy nem voltál szemtanúja ilyen dolognak? Esetleg tudat alatt ezt kívánod és ezért megjelenik álmodban! Milyen érzés álmodban? Izgat a dolog vagy nagyon felzaklat és rossz érzés, mert ha az utóbbi, akkor tuti volt az életben valami trauma ami megrázhatott. Lazulj és meditálj, próbál befelé tekinteni és menyj vissza gondolatban mi történhetett! Üdv és álmodj ezentúl angyalokkal!
2011. febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem,soha nem volt semmilyen ilyesmiben részem szerencsére,pont ezért nem értem.

És persze hogy undorodom ettől,és nagyon megrázó élmény,még csak álomban is.

2011. febr. 20. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam (igaz, hogy egy női magazinban:-) de nekem bevált), hogy úgy tudjuk biztosítani azt hogy jól aludjunk, ne legyenek rémálmaink, ha este elalvás előtt nem esszük tele magunkat nehéz étellel, nem nézünk horrorfilmet, sétálunk egy nagyot, odafigyelünk arra, hogy a szoba hőmérséklete ne legyen túl meleg, túl hideg és kiszellőztetünk. Nem lehet, hogy valami filmben láttál megerőszakolós jelenetet és ez zaklatot fel? Ha igen érdemes lenne elalvás előtt inkább vígjátékokat nézned és napközben is olyan programokat csinálni ami jó kikapcsolódás.
2011. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha vannak visszatérő rémálmaid,akkor az azt jelenti általában,hogy éppen rossz periódusod van,rossz passzban vagy.Tudat alatt is félsz valamitől,és ez ilyen rossz álomképekben jelen meg!Ha jobban leszel lelkileg,akkor el fog tűnni!Nekem nem volt rossz gyerekkorom,mégis volt egy állandó támadásos szörnyes visszatérő álmom.(ezt addig tartott,amíg el nem költöztünk!nekem volt ott a legkisebb szobám,és jó zsúfolt volt,vszeg ez is volt a baj akkor és a megfelelni vágyás..).

Szedd össze magad,mégha jól is érzed magad alapból,lehet van egy kis bibi,amit helyre kell állítani!Sport,helyes táplálkozás,szórakozás,és minőségi pihenés:)

Nem árt odafigyelni a szobádra,pl ne legyen polc az ágyad felett,legyen kényelmes paplanod és ágyneműhuzatod,friss levegő,stb....23N

2011. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!