Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam ki belőle a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam ki belőle a férfit? Létezik, hogy egy fiú ne gondoljon a szexre?

Figyelt kérdés
2 hónapja járunk. Amikor együtt vagyunk, egyszerűen nem fogdos... se a hátsómat, se a mellemet, a nyakamat csókolgatja, és mikor kicsit jobban beindulok, érzem hogy jobban ver a szíve, de nem tesz semmit, erősebben csókol, ennyi. Mi a baja? Nem akarok vele lefeküdni, de azért jó lenne, ha a csóknál kicsit többet is csinálna...
2011. febr. 20. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdd el te őt fogdosni, vagy fogd meg a kezét és tedd oda, ahol szeretnéd, hogy fogjon és szorítsd oda. Ha többször megtszed, akkor tudni fogja, hogy te ezt szeretnéd.


Szerintem azért nem akarja csinálni, mert fél, hogy megbánt vele. A nők rengeteg dolgon meg tudnak sértődni és benne van, hogy megbánt téged vele.

2011. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

első: ha kezdeményezek, akkor én vagyok a nimfomán cafka, nem?

második: ugyanaz... ha odateszem a kezét, félek, félre ért...

2011. febr. 20. 16:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem normális kapcsolatot akar és nem akarja elsietni..

beszéld meg vele, vagy kezdeményezz te! Sok sikert :)

2011. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem leszel nimfomán cafka. Akkor lennél az, ha folyton cserélgetnéd a partnereidet és csak addig lennél velük, amíg kiéled rajtuk a vágyaidat.
2011. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

és hiába van komplexusod azzal hogy nimfomán cafka lennél, attól még hogy letagadod AZ VAGY!

már most a Te állításodból kiindulva, Kedves Kérdező ^^ ami nem gond, csak vicces ha valaki vágyik valamire (húst akarok enni!!!) de nem teszi (akkor sem eszem húst) attól még húsevő lesz.. lehet fura példa, de muszáj volt írni, hátha elgondolkodsz :)

2011. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

kedves aczél (?) :igen, valóban elgondolkodtató példa volt, köszönöm :)


mindenki másnak köszönöm, megpróbálok megoldást találni... természetesen a további válaszokat is szivesen veszem :)

2011. febr. 20. 16:42
 7/9 anonim ***** válasza:

^^)

nehogy az jöjjön le hogy bántani akartalak ám! :)

csak úgy írál mintha rossz lenne hogy te arra vágysz ami teljesen természetes, de látom érted. na ügyesen !! :)

2011. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

jesszus hány évesek vagytok?:DDDDD

Kezdeményezz...vagy:Lehet majd megérik és minden rendben lesz anélkül h tennél valamit....Vagy mi lenne ha megpróbálnád neki elmondani a vágyaidat?

Hisz ez egy párkapcsolat alapja....

2011. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

én 17, ő 19.

nem tudom ... valahogy az jön le h ő nem akarja, és minek erőltessem... 2 hónap nem túl sok idő, csak mégis ...

2011. febr. 21. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!