Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
már 2honapja nagyon jóba vagyunk.. nincs olyan hét,hogy ne találkoznánk akár egy héten 2szer 3szor is.. körülbelül 1hónapja barátnőmnek mondta,hogy le akar kapni csak a megfelelő alkalmat várja.. de én úgy érzem,hogy már volt olyan pillanat..és még se volt semmi.. vagy talán azt várja h én kapjam le? de én nem merem.. :s és most érzem így 1hete h én nagyon szeretem..mit csináljak? sokszor ölelgetjük egymást..mindig jól érezzük magunkat együtt..
2011. febr. 20. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy lekapni??:))

Amúgy ha ölelgetitek egymást,akkor már jártok?

2011. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

megcsókoljam

amugy kicsit rosszul értetted:) nem írtam,hogy járunk.. csak h nagyon jó barátok vagyunk.. és én többet érzek iránta:)

2011. febr. 20. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ő nem mer,akkor bizony neked kell bátornak lenned:))))
2011. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig jobban jársz ha megvárod amíg ő lép! Hány éves vagy és a fiú mennyi?
2011. febr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

én 14/L

ő pedig 16/F

2011. febr. 22. 16:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos hát akkor nem tudom. én pont ennyi vagyok és a pasim 16 De ő sem mert lépni egyáltalán. És végül én léptem. Megmondtam neki egy idő után h többet érzek iránta mint barátság, és kiderült hogy ő is így érez:) és összejöttünk. Ha félénkebb a fiú akk lépj, ha viszon nem annyira akkor várj még.
2011. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pfff.. :)

én nem tudom, de az "én időmben" 15 évesen már nem a csókolózással bajlódtunk.

Ha egy 16 éves fiúnak probléma az első csók... hát akkor vagy nem is akarja, vagy simán lúzer és bele se gondolj, h mit fogtok kínlódni majd az első szex előtt...


(28)

2011. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!