Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már több mint egy éve tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több mint egy éve tetszek egy srácnak, ő is tetszik nekem, de eddig valahogy nem jött össze. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sokat vagyunk együtt, szemezünk egymással, ma pl. ő kívánt nekem először boldog szülinapot (ezzel nagyon feldobta a napomat), de mégsem jöttünk még össze. Mit tehetnék a cél érdeklben? épp ma 15/L
2011. febr. 20. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Boldog Szülinapot! :)
2011. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm xD
2011. febr. 20. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyszer talalkozzatok (nevezzük akar randinak), ott hozd fel a témát és majd kisül hogy mennyire tetszel neki... ha mégsem, kérdezd meg az akadályozó tényezőket, oszt legközelebb okosabb leszel...

És nyugi, ha tényleg annyira jó barátok vagytok, nem fogja ez tönkretenni a baratsagotokat, ha mégsem jönne össze.


Ja és B.Sz.!

2011. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ és a jókívánságot is
2011. febr. 20. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívd meg a szülinapi bulidra, vagy ha nem lesz, hívd meg egy colára a szülinapod alkalmából, és közben beszélgessetek.
2011. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
neked is köszi a választ, bár én inkább abban reménykedek, hogy ő hív meg engem valamire
2011. febr. 20. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:

figyi, ha már egy évig nem tette meg hogy elhívjon valahová, akkor szerintem most se lesz máshogy...

lépjél te ;) mostmár tök mind1, hogy ki kezdeményez..

2011. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi. az az igasság, hogy mindketten félénkek vagyunk. pl. azt is egy barátnőmön keresztül kérdezte meg, hogy mit gondolok róla.

amikor a közelében vagyok és beszél, akkor s mindig engem néz, mintha csak nekem mondaná

2011. febr. 20. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!