Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejövök egy srácnak akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök egy srácnak akivel jól elbeszélgetek meg aranyos de valahogy mégse az esetem azért adjak neki esélyt?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok még sose volt párom talán azért mer nagyon magasak az igényeim nem tudom...de akihez nem igazán vonzódok fölösleges megpróbálni vagy nem? vagy lehet h idővel ez is kialakulna?
2009. márc. 1. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen próbáld meg, mert most azt hiszed hogy nem jön be, aztán ha megismered lehet hogy rájössz ő életed szerelme, egy esélyt mindenki megérdemel :) :) :) :)
2009. márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)és igazad van maximum legrosszabb estebe nem lesz az egészből semmi de legalább nem mondhatja rám h bunkó voltam és még esélyt se adtam
2009. márc. 1. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem veszithetsz semmit ha adsz neki egy eselyt!Kitudja, lehet o az eleted nagy szerelme :P sose lehet tudni :)
2009. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért nem tudod, hogy tudnád-e szeretni, mert még egy percet nem töltöttél el vele úgy.

Egy szex kideríti és a srác is nagyon fog örülni!! :)


Na jó komolyan:

Ha úgy gondolod, hogy nem az eseted, azért kár vele összejönni, hogy kiderüljön. A srácra nézve nem lenne túl jó húzás. Szerintem várj egy olyanra, akire egyértelműen azt tudod mondani, hogy bejön neked.

Ha nem lesz 1 éven belül senkid, akkor el lehet gondolkozni, hogy olyan srác talán nincs is akit te keresel...


25/f

2009. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!