Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a Valentin napot, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a Valentin napot, van még valaki rajtam kivűl, aki szintén így érez?

Figyelt kérdés
A szíves macikat, az áj láv ju felíratú kütyüket, a mitvegyekapasimnakcsajomnak kérdéseket, a szív alakú bonbonokat. Ja és nő vagyok, akinek van párja.
2009. febr. 14. 08:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Én is utálom!Nem csak ezen az egy napon kell kimutatni a szeretetünket.De ugyanezt érzem karácsonykor is.


28/nő

2009. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
93%
Engem is a hideg ráz tőle. Mi a férjemmel egyáltalán nem jegyezzük ezt a napot. Ez megint egy Amerikából átvett baromság. És hát igen, az a sok giccs, meg a rádióműsorokban beolvasott sms-ek, nyál-nyál-nyál.
2009. febr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem hat meg a dolog. Mi sem veszünk egymásnak semmit a férjemmel, minek az a sok giccses ajándék, felesleges pénzkidobás, főleg a mai világban, úgyis a szekrény aljában végzi egy idő után. Mi nem csak ezen a napon szeretjük egymást.
2009. febr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet ertek veletek!

Mi sem unnepeljuk a ferjemmel.

Meg egy alkalom amikor palira veszik az embert hogy koltekezzen

2009. febr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A Valentin nap azért van, hogy a virágosok, kereskedők haszonra tegyenek szert, mert ilyenkor nincs semmi "ünnep". :D Mi sem szeretjük. ili
2009. febr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem. Ezt az alkalmat az amerikaiaktól vettük át, de nem tudom, hogy miért. Az év bármely napján ki tudom fejezni a szeretetemet, nem csak ezen a nyálas napon...
2009. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
én is falra mászok a valentinnapi szőrös csillivilli rózsaszín dolgoktól. nem hiszem, hogy egy I Love You feliratú párnával jobban szeretném a páromat, mint az év bármely napján.
2009. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%

Olyan hülyék vagytok.... nem tudom mit szólnátok akkor, ha egyikőtöknek sem lenne pasija/nője, és azt kellene néznetek kényszerűségből a buszon, város főterén sétálva, tv-ben, hogyan smárol a sok fiatal szerelmes, nem hiszem hogy totál fel lennétek pörögve.

Abban egyetértek veletek hogy ez egy erőltetett dolog, de akkor inkább lenne május közepén vagy júlisuban, mikor meleg van, meg lehet rohangálni pólóban és szoknyában :D

2009. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
annak, akinek nincsen pasija/nője, még rosszabb a valentin nap, pont azért, mert valentin nap címszó alatt háromszor annyi pár nyalja falja egymást nyilvános helyeken... szóval a valentin nap mninden szempontból idegesítő, akkor is ha van párod, akkor is ha nincs...jól megszedik magukat az árusok, ennyi
2009. febr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

10:47-es!

Miért lenne hülye, aki eddig írt? Tök normális véleményeket írtak. Ráadásul lehülyézted őket, holott nem is azt kifogásoltad az írásodban, amit ők írtak. Sőt, nem is írt senki arról, amit te említettél. Még csak köszönőviszonyban sem volt az írásod a többiekével tartalmilag.

Szóval ennyit rólad, meg a szövegértelmezésedről... :(

2009. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!