Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvárnád a pasidtól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárnád a pasidtól, hogy érted jöjjön a sulidhoz, hogy hazakísérjen, hogy együtt menjetek szórakozóhelyekre? Mit várnál el a pasidtól 17 éves lány létedre?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
24 éves vagyok én semmit nem várok el tőle. Amit akar úgyis megtesz. Például kocsival mindig értem jön, de én ezt se várom el, busszal is eltudnék menni hozzá. Szóval úgy gondolom ha érted akar menni vagy haza akar kísérni akkor úgyis megteszi ha akarja.
2011. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Bár én már elmúltam 17, de akkor sem vártam el ilyesmit aktuális páromtól. Jól esett, ha megtették, de sose vártam el. Olyan viszont volt, hogy megígérte, de nem jötte elém, és még szólni is elfelejtett az illető erről. Na azért nagyon haragudtam, és kapott egy szép kis ordibálós délutánt másnap, hogy megtanulja mi a teendő, ha megígér az ember valamit.
2011. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hazavihetne, ha sötétedés után érnének véget az óráim.
2011. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

"Akkor hazavihetne, ha sötétedés után érnének véget az óráim."

Nálatok még nincs közvilágítás?

2011. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne pasim, és éppen ő is végezne a suliban, ráérne, akkor jólesne, ha értem jönne, akár gyalog is. Ha meg ő végezne később, és megbeszélnénk, hogy aznap találkoznánk, akkor én mennék oda. Ennek nem elvártságnak kéne lennie, hanem kedves gesztusnak.
2011. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár utcai lámpa nem ad biztonságot a gyalogláshoz.
2011. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%

"Pár utcai lámpa nem ad biztonságot a gyalogláshoz."

Ha csak nem 8kerben laksz akkor este sem kell f0sni.

2011. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig elkísértem haza a barátnőmet, el is mentem érte gyalog vagy busszal.. ha éppen volt motorom haza is vittem :) 17/F
2012. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!