Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti szeretitek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretitek ha a kiszemeltetek, vagy a barátnőtök nagyon sokat érdeklődik irántatok?

Figyelt kérdés
Ha igen,miért?:)
2011. febr. 20. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
jajajajaja
2011. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert látszik, hogy én is fontos vagyok neki. Meghát ha jól működik a dolog mindenről elbeszélgetünk...mért ne épp arról, hogy mi újság velem?:)
2011. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, és nincs olyan, hogy elég lenne.
2011. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Persze h szeretjük. Akkor annál jobban biztos vagyok abban h fontos vagyok neki
2011. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egy idő után roppant idegesítő. mikor mindent számonkér és nyomoz utánam. de az első pár hónapban nem gáz.
2011. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Itt most nem arra gondoltam,hogy számon kér folyton,meg nyomoz..Hanem h érdeklődik,amit még nem tud rólad megkérdezi stb.
2011. febr. 20. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem is rendben van, jobb mint ha CSAK a fiúnak kéne mindenféle kapcsolatot kezdeményezni, mert akkor egy idő után beleunhat, ha nem érzi ,hogy ő is fontos
2011. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mit értesz azalatt hogy "barátnőtök nagyon sokat érdeklődik irántatok?"


Mert ha kémkedést akkor nem örülök.

2011. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Dehogy kémkedést XD
2011. febr. 20. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!