Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondjátok egy nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjátok egy nőre kedves férfiak, hogy nőies, vonzó, szép?

Figyelt kérdés

Mikor nőies, vonzó számotokra a nő? Belső és külső tulajdonságok egyaránt érdekelnek. Csupán érdekel, hogyan vélekedik a másik nem erről a kérdésről.


Kérlek, írjatok kort is!


Köszönöm szépen!Kellmes napot kívánok minden válaszolónak!


2011. nov. 9. 07:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

kizárólag csütörtökön szoktam és általában csak így ránézek a lányra és megállapítom. latexnaci, miniszoknya, cicanadrág, top, kötött pulcsi, felőlem bármi lehet rajta, egyszerűen csak szemügyre veszem és ennyi.

22

2011. nov. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hahaaaa, ez jó volt. De te még fiatal is vagy nagyon.
2011. nov. 9. 08:07
 3/19 anonim ***** válasza:

számomra akkor vonzó egy nő ha tetszik annyira hogy ágyba bújjak vele.

a nőies én olvasatomban kulturált, kicsit visszafogott ugyanakkor mégis egy nőhöz illő viselkedést jelent, ami nekem nagyon-nagyon tetszik. értem ez alatt, hogy nem füstöl mint egy gyárkémény, nem káromkodik mint egy kocsis és ha valaki szexuális megjegyzést tesz rá akkor felpofozza, de legalább széttépi a szemeivel. és nem megy az utcára illetve szórakozóhelyre fehérneműnyi ruhába!

valamint nem az a könnyű nőcske, aki ágyról-ágyra jár. bár ez senkire nincs ráírva, de azért hall az ember ezt-azt és ha egy nőnek rossz híre van, akkor el van könyvelve...

külsőt tekintve a nőies a szép formákat jelenti, amikor szép kerek formás fenék, széles csípő, nem piszkafa combok.

körülbelül ezeket értem a szóban forgó szavak alatt.

2011. nov. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

ja és még annyi!

amikor fiatal lányokat hallok hangosan arról beszélni nyilvános helyen, hogy "húú de leszopnám" "de jó faszi igazán engem is..." "milyen kocsija van a csávónak?"

akkor őket igazi úrinőnek tartom! valahogy a "csávó" kifejezést egy bizonyos szint alatti lányok használják...

2011. nov. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"Mikor mondjátok"


Akkor,ha már ismerem.Szép,meg vonzó lehet első ránézésre is,de a nőiesség nálam nem a vakolatról,meg a miniszoknyáról szól.22/F

2011. nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ezek a szóbombinációk egyértelműen nem az egyéjszakás nőkre szoktak mutatni, hanem potenciális bartánő jelöltekre.

A vonzó szó kb. a dugható szinonímája, csak annyi plusszal, hogy az illető nem csak a húst látja benne, hanem az embert is.

A nőies körbeírása egyénenként változik, attól függően, hogy kinek milyen A Nő. A lényeg, hogy a hölgy viselkedésének, külsejének egy része pont passzol az ideálisról kialakított képbe. Ez lehet sokminden, nem feltétlenül külső dolog pl. kedves a gyerekkekel, kecses a mozgása, jól főz vagy segítőkészen ápolgatja mások törött lelkivilágát.

A szépet meg általában fizikai szépségre értik. Az hogy valaki szép, még nem feltétlen jelenti hogy szexi is, sem pedig fordítva. Lehet pl. szép mondjuk egy elöl deszka hátul léc modell is, habár a vadászösztönt nem indítja be. Illetve vannak olyan nők, akik szexisek de nem szépek. Magyarán dugható, csak ne nézz a fejére.

2011. nov. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nőies nő nálam majdnem mindig 170 centinél magasabb (találtam már nőies nőt alacsonyban is, de ritka), sportos, derék-csípő arányban a csípő viszi a pálmát.


Belsőleg pedig: kultúrált, olvasott, vicces, az érzelmeit tudja kontrollálni (nem nyavalyog, nem nyálaskodik feleslegesen), figyel az öltözékére, figyel a kinézetére (ez is belülről jön), mindenhol vállalható, nem szégyenkezek miatta (ritka).

2011. nov. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, de Héhaver válasza szuper volt. Ezt várnám általános felfogásként, helyes. Atöbbiké is jó, félre ne értsétek, csak ő annyira jól összefoglalta, pont ahogy én látom női szemmel a dolgokat és e szerint is élek. NÉha mégis leszólnak ismerős lányok, hogy legyek laza. Én ilyen vagyok.
2011. nov. 9. 08:55
 9/19 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, ez érdekes. Szép egy fiús alkat? Ha egybe van a derék-csípő, az nem valami szép egy nőn. Még én is ezt mondom női szemmel.
2011. nov. 9. 08:57
 10/19 anonim ***** válasza:

Amúgy a férfi és a nő nem különbözik annyira (persze természetes esetben). Kinézetre is hasonló (férfinak sokkal szélesebb a válla, derékra megegyezőek, csípőre a nő sokkal szélesebb), belsőre meg olyat keresel, amilyen Te vagy.

Agyi felépítésben is csak 5%-ban különböznek a nemek.

2011. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!