Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb fiú azzal dicsekszik, hogy mekkora a cerkája? És, hogy hanyszor veri ki naponta?

Figyelt kérdés
Pontos válaszokat kérek!!!!
2011. febr. 21. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Pontos válaszokat kérsz egy "hogy lehet" típusú kérdésre? Tudod mi az a pontos válasz?


A pontos válaszom az, hogy eleve a kérdés hamis adatot tartalmaz, mivel nem igaz az, hogy a legtöbb fiú ezzel dicsekszik.


Tehát nem lehet válaszolni a kérdésedre, mint ahogy például arra a kérdésre sem lehetne válaszolni, hogy "hogy lehet, hogy a legtöbb tehén albínó?". Jó, hát biztos vannak albínó tehenek, de a kérdés ettől még rossz.

2011. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

"Miért van az, hogy a környezetemben..."

Így kezdődne a helyes kérdés.

Hogy miért vagy ilyen társaságban, arra neked kell megtalálni a választ.

Hogy miért ezzel dicsekszenek? Mert azt hiszik (talán nem is rosszul), hogy a környezetükben ezt értékelik és valószínűleg ez a legnagyobb dolog, amit fel tudnak mutatni.

2011. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19:33 ezt nagyon adom:'D , amugy jah.:D tanulni nem tanulnak jól jófejnek nem jófejek de nagy a faszuk töbször tudnak egymás után elszállni..., felszedik a ribancokat.:)
2011. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én rengeteg fiút ismerek és nem beszélnek ilyenekről
2011. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert nekik nem 3 centis a cerkájuk, hogy Audival kelljen pótolni. Az ember büszke a férfiasságára, ezt színvonalhoz érten ki is mutatja.
2011. febr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...Nem azt mondta, hogy MINDEN fiú...de bocsi ha valakit ezzel a kérdéssel megbántottam... :)
2011. febr. 21. 22:58
 7/8 Valaki0702 ***** válasza:

én fiú vok és én azt mondom h mert bu zi fas z a nagyrésze osztályunkból rajtam meg egy másik gyereken kivül mind ilyen

egymásnak mutogatják már 2 otta azt hiszik hogy menő

2011. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát aki a farkával dicsekszik,95%-uk hamisan persze, annál nincsen minden rendben!!

Ők tipikus emberek akiknek semmijük nincs,szidják az Audisokat hogy milyenek meg minden de ha tehetnék ők is Audival járnának!!

Összegezve a környezetedben lévő fiúk hülyék és szüzek mint a sza*r!!

2011. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!