Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókkal is átadható a hiv vírus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókkal is átadható a hiv vírus?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 22:45
1 2
 1/12 Moszuke ***** válasza:
itthon ez elég ritka nem ettől kell tartani
2011. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

NEM!


Vér vagy szex (óvszer nélkül).

2011. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mind a kettőtök szájában volt seb és vér, akkor természetesen igen. De erre nem nagy az esély
2011. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hol? ***** válasza:
Kb. 6liter nyállal átadható, gyűjtögesd !
2011. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jah, énis úgy emlékszem h kell hozzá vagy 5-6 liter nyál... hát, azér ez mennyiség, asszem.
2011. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá 5-6 liter nyál. Nem értem, hogy aki nem tud hozzászólni érdemben egy kérdéshez, az minek válaszol!?

Kicsi rá az esély, de csókkal is átadható a HIV vírus, ha mindkét fél szájában, illetve ajkán vérző seb található.

2011. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Hol? ***** válasza:

Látom nem vagy okos, de azért játszod az eszed ...

1.: Nem azt kérdezte, hogy ha véres nyál keveredik ondós nyállal a szájába akkor átadható-e hanem, hogy simán csókkal mindenféle szarság nélkül szimplán nyállal .

2.: Tessék szépen utána olvasni, pár éve kimutatták a nagyon okos brit kutatok akik mindig ilyen eszement dolgokat akarnak bebizonyítani aminek igazából, se értelme, se haszna hogy a nyálban olyan kis koncentrátumban van jelen a matéria, hogy ahhoz, hogy át lehessen adni 5-6 litert kellene 'bejuttatni' az ellenfél szájába .

2011. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:04


Inkább tanulj biológiát, hasznodra válna.:)

A kérdésére válaszoltam, és leírtam milyen esetben terjedhet csókkal. A magyart sem ártana gyakorolnod, mert súlyos szövegértelmezési problémákkal küszködsz.

A tudós bácsiknak, meg néniknek pedig van egy olyan sajátosságuk, hogy állandóan rácáfolnak egymás kutatásainak eredményeire. Azt hiszem neked kéne máshol hirdetned az igét.

2011. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Még ennyit hozzátennék:


"A betegség T4-limfocitákban gazdag testnedvekkel - vér, nyál, ondó, hüvelyváladék - terjed. A vírusok ép hámon nem tudnak keresztüljutni, de a legkisebb sérülés, fekély, stb., erre jó lehetőséget ad. Világszerte az AIDS továbbra is szexuálisan terjedő betegségként van nyilvántartva."

2011. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Hol? ***** válasza:

Én nem hirdetek semmilyen igét srác :D

A szövegértéssel sincs bajom nagyon jóban vagyunk.

Csak leírtam amit hallottam, amúgy pont leszarom az egészet. :D

2011. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!