Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mi a teendő ilyenkor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi a teendő ilyenkor? Mert biztos észre vette de nem szólt. Pedig nagyon kínos volt

Figyelt kérdés
Amikor az a pasi aki nagyon teszik nekem sőt szerelmes vagyok belé a közelemben van REMEGEK de nagyon durván!!!!!!!
2011. febr. 22. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Az első barátnőmmel is ez volt, édesnek találtam :)
2011. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ő sem szólt csak mosolygott és kacsintott.

De hogy tudok ellene tenni?

2011. febr. 22. 17:29
 3/9 Valaki0702 ***** válasza:
az furi h remegsz
2011. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
megszokod a "férfiak" közelségét mármint úgy értem ha többet vagy vele/ük beszélgettek stb. am majd elmúlik bár én is így voltam nekem is olyan rossz volt lehet h még fiatal vagy ezért is lehet
2011. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Valaki0702 ***** válasza:
semit nem tehetsz ellene
2011. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fura. Viszont tenni ellene nemigen lehet. Fogyassz több magnéziumot, de szerintem ha összejössz vele vagy kiszeretsz belőle majd elmúlik.
2011. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

20éves vagyok...

És fiúk közt nőttem fel...

De ő más..mert nagyon Szerettem

2011. febr. 22. 17:33
 8/9 anonim ***** válasza:

:O:O:O:O:O:O

20 évesen

én 12 évesen remegtem azért mert izgultam h mi lesz

2011. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincsen majd idővel elmúlik,én édesnek tartom a remegésed :-) Én is remegtem mikor a szerelmemmel elöször szeretkeztünk de nem volt gond belőle :-) Ne agódj,:-)
2011. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!