Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Tetszik nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Tetszik nektek egy srác. Beszélgettek, elmeséli hogy ő nagyon odafigyel arra, hogy miket eszik meg. Ezt nagyon élvezi is, és persze jól is néz ki, és kicsattan az egészségtől. Mit gondoltok ilyenkor? Mi jut ilyenkor az eszetekbe?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ennek semmi köze a szerelem, szex témakörhöz.
2009. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nagyon odafigyel arra, hogy miket eszik meg, nagyon élvezi is, és persze jól is néz ki, ,meg kicsattan az egészségtől.^^

Miért, mire kéne ilyenkor gondolni?

De lehet, hogy én vagyok túl egyszerű. xD

18/L

2009. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem értem mit nem lehet megérteni. figyel az egészségére. örülj neki.
2009. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
GAY
2009. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
gay XDXDXD
2009. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, csakis homár lehet, ha:

- odafigyel, hogy mit vesz fel (persze a heteróknak engedélyezett zeneistílus-specifikus ruhákon kívül),

- vagy megválogatja, mit eszik

- vagy kiállításokra, komolyzenei koncertekre jár

- vagy ha táncol, neadjisten kerékpározik!


:D

2009. nov. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!