Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem veled szemeztem ma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem veled szemeztem ma a hármas metrón?

Figyelt kérdés

Ne tessék kinevetni! :D

Tehát keresem azt a szőke, fekete sapis 16-20 év körüli lányt barna táskával, akivel ma a kék metró Árpád híd és Újpest-Központ közötti szakaszán utaztunk együtt, és egy-egy pillanatra összeakadt a tekintetünk.

Én a fekete bőrkabátos szőke srác vagyok, zenét hallgattam és egy kék táska volt a lábam alatt. 7 - fél 8 körül volt az "eset".


Tudom, egy az egymillióhoz az esély, hogy most rád találok, de ha igen, azt vehetjük égi jelnek. :D Vagy csak meghülyültem már a nőhiánytól?... Nem tudom, de ha magadra ismersz, PM!


2011. febr. 22. 20:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
kérdésre válaszolva - NEM
2011. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem velem. :D
2011. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%

Igen, magamra ismertem! Nagyon tetszettél, minden vágyam hogy dugjunk egy jót! Rád izgltam mint atom, csoda hogy el nem csöppentem a buszon. Istenverte módon megkívántalak, azóta is csak rólad álmodozom.

Meg persze a cukkermukker ánuszrózsádról, amibe majd a véreres farkam vágom tövig!

45F

2011. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
xDDDDDD Utolsó...xDDDDD
2011. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

teccik:D

Sajnos velem meg az van, hogy amikor megyek a keleti meg a deli kozott metroval, tobbszor volt mar, hogy tobb szep lany nezett egyszerre, es nem tudtam hova nezni. Azonban amikor raneztem a lanyokra mindegyik elkapta a tekintetet. :D

legszivesebben mindent megcsokoltam volna. :))

en zold-feher csikos pulcsiban voltam lathato, ha esetleg valakinek kellek:DDDD

2011. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%
45f-nek szerintem kellesz xD, ne mondd el neki mikor melyik busszal jársz szerintem..:D
2011. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
amugy itt van ez az oldal: [link]
2011. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az idiótákkal! Nagyon szorítok Neked! Bárcsak én lettem volna a lány! Nagyon tetszene, hogy próbálsz megtalálni! A BKV-nak van valami site-ja, pont ilyen célokra "nem veled utaztam ma" vagy ilyesmi. Guglizz rá! Szorítok Neked!
2011. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szerinted mennyi az esélyed, hogy majd pont "Ő" fogja olvasni a kérdésed? :) Legközelebb szemezés után szólítsd le az illetőt szerintem :)
2011. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Neem, nem velem xdxdd
2011. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!