Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak szeretnek szemezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szeretnek szemezni egymással buszon, metrón, vonaton?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 05:00
 1/7 anonim ***** válasza:
A homokosok igen.
2011. márc. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek szemezni másik férfival a buszon, metrón, vonaton.
2011. márc. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kizárólag lányokkal.
2011. márc. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hetero fiú vagyok. Nagyon zavar, ha egy másik fiú keresi a szemkontaktust velem, ha többször látom, hogy engem néz.

Kissé gyenge a látásom és nem mindig van rajtam szemüveg, így nem tudom mindig maximálisan eldönteni, hogy engem néz-e vagy a mellettem lévőt, stb. Vagy hogy esetleg azért néz-e mert ismer valahonnan... Pl a múltkor úgy voltam vele, hogy konkrétan láttam, hogy engem néz, többször is, ha ránéztem akkor is nézett, még röhögött is. Idegesítő volt és szerencséje, hogy hamarabb leszállt, mert ha egy helyen szállunk le tuti leütöm. :D

2011. márc. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem idegesít, mert nem tudom, hogy miért néz. Lehet ismerősnek tart valahonnan, vagy csak unatkozik, de az is lehet, hogy b.zi és valami k.csög, perverz gondolatai vannak.
2011. márc. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy másik férfi bámul folyamatosan, előbb kényelmetlenül érzem magam, majd igen agresszív leszek.
2011. márc. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem, hetero vagyok (a Firefox4 miért húzta alá a hetero szöveget - nem ismerik ezt a készítők?).
2011. márc. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!