Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszitek azt srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszitek azt srácok, hogy csak a nagyképű, bunkó srácok jönnek be a csajoknak?

Figyelt kérdés

Elegem van már abból, hogy itt húzzátok egyfolytában a szátokat, hogy mekkora gázok a csajok, meg ilyenek meg olyanok, mert mindig a bunkó meg a "rosszfiú" srác kell nekik.

Ez egyáltalán nem így van! Persze van, akinek igen, de nem ez a döntő. Annyi a lényeg, hogy adjátok magatokat, nem kell felvenni semmilyen stílust, ami nem te vagy, és ne féljetek a lányoktól, mert nem harapnak.

Szóval bízzatok magatokban! Nem kifejezett kérdés, de már komolyan nem értem ezt az egészet.


Én lassan 17 éves vagyok, nem cigizek, nem vagyok minden hétvégén holt részeg, bunkó sem vagyok szerintem, nem vagyok gyúrós, és még divatmajom se, nem feltűnősködök, mégsem volt sosem gondom a lányokkal. Egyszerűen elfogadtam magamat olyannak, amilyen vagyok.

Tegyétek ti is ezt, és ne legyetek ennyire önbizalomhiányosak, mert azt hamar megérzik a csajok, és (véleményem szerint:D) egy mulya csávót rettenetesen nehezen viselnek el, amit meg is értek, mert kell a nőknek a biztonságérzet.


Srácok, hajrá! Lányok, ha esetleg ti is így gondoljátok vagy épp ellenkezőleg, írjatok, kíváncsi vagyok a másik oldal álláspontjára. :)


2011. febr. 23. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Azert, mert el vannak tevedve.

Aki mar kicsit is laza meg van onbizalma akkor az mar nekik nagykepu.

Aki nem nyalja a csajok segget mint ok(persze nem veszik eszre, h a csaj full hulyenek nezi oket), akkor az mar rosszfiu, mert nem udvarias a lannyal.

Aztan lehetne meg sorolni, de folosleges..

2011. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb srác ha magát adja, észre se veszik. Az önbizalom legtöbbször nagyképűséggel jár.

Am ha srác vagy, 17 éves, nem hiszem hogy ismered az összes lány álláspontját.

Én a kapcsolatom elején teljesen romantikus voltam, most pedig már harcolnom kell azért hogy tölthessek időt a barátaimmal. Ezzel együtt jött a "nagyképűség", hogy "félvállról kezelem a barátnőmet" stb.

Ettől még szeret a barátnőm, de nem a "nagyképű, bunkó srácok" jönnek be neki

2011. febr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én rendszeresen válaszolok "rosszfiúkkal" kapcsolatos kérdésekre és nem értek veled egyet, bár van benne némi igazság. akik azt írják, hogy a rosszfiúk kellenek biztosan belebotlottak már pár kivétel lányba akiknek valóban ők a nyerők. nem mindegy mit értünk rosszfiú alatt, mert itt ne a gengszterekre és éjszakai emberekre kell gondolni, hanem azokra akik kihasználják és az orruknál fogva vezetik a nőket.

én is ismerek egy lányt aki nagyon értelmes, rendes és még szép is. az ő exe testesíti meg számomra a "rosszfiút". nagy vonalakban: önbizalom annyi, hogy már sok. tipikus önmagát ajnározó, mindent mindenkinél jobban tudó ember. rengeteg "baráttal" akiknek egy része a háta mögött szarozza. tipikus olyan aki szeret mindenkivel jóban lenni a népszerűség miatt. első a szórakozás buli, alkohol, cigi stb... persze szeret jó színben tetszelegni, amolyan politikus fajta, de szerintem egyszerűen egy szar! persze lehet tévedek...

2011. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyejjé má egy picit!Légyszives 17 évesen ne zengj ódákat a csajozásról.Éppen,hogy kiserkent a fanszőrzeted és elkezdte termelni a szervezeted a tesztoszteron nevű hormont.Ha borotválkozol is,akkor is még csak néhány szál pihe van a szakállad helyén.

Röviden tömören: K*b*szott fiatal vagy még,hogy legyenek ilyen tapasztalataid.Még a hasonló korú csajok is csak próbálgatják az életet.Amelyik r*bancot széjjel kefélik 15 évesen,az sem tapasztalt.Csak éppen hülye.


Nem oltani akarok,de majd pár év múlva is kíváncsi lennék a véleményedre.Most körülbelül úgy néz ki,mint ha friss jogosítvánnyal tesztelnél egy Ferrarit és azt mondanád,hogy milyen szar,mert nehéz irányítani.Nem nehéz azt,csak neked nincs még rutinod az erős autóhoz....Remélem érted a hasonlatomat. :)

2011. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy milyen vagy?
2011. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 17:22

Miért te hány éves vagy? 23?

2011. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bevallom nem értem a rosszfiús magyarázatokat.

Én 24 vagyok, de soha se volt párkapcsolatom, pedig szeretnék. Önmagamat adtam, önmagamat adom de nem kell "senkinek". Fáj is rendesen. Volt amikor azt hittem azért van, mert csúnya vagyok. Volt amikor kritikusan figyeltem, biztosan valami rosszat mondok, bunkó lennék. Aztán rájöttem, korán sem. Így nem csak az énképem dölt de a vonzalomról alkotott összes hiedelmem töpsége is. Kicsit elkezdtem a vomzalommal foglalkozni. Arra jutottam, a reklámokkal ellentétben, -bár furcsán hangzik,- ha már legalább átlagos vagy annyi bőven elég. Mondjuk úgy elmegy kűlsejű pasi plusz jó szöveg és testbeszéd már 7-es pasi, minimum. 5-től felfelé pedig már bőven van esélyed. 10 pasi az akibe szerelmesek, vagy legalább is nagyon szimpatikus, így vonzó, izgató.

Még mindig nem vagyok egy szoknyavadász, de haladok. S tudod, igen is van amikor jobb egy KICSIT komisznak, pofátlannak lenni. Másképpen egy nőnek barát, esetleg zsebkendő leszel, de nem férfi.

Monhatnák, mert biztos nyálas és zavaróan papucs vagyok. Hát ebből annyi igaz, ha valakit szeretek illetve nőként tetszik azért nagyon sok mindent hajlandó vagyok megtenni. Ezt könnyű kihasználni. Tanulom hogyan kerűlhetem el a kihasználást. Egy nevezzük, roszfiúnak ilyesmit nem kisérelnek meg.

Adhatod magadat. Na ná! Sőt! Viszont számít a csomagolás, és az előadás módja.

Kicsit elhamarkodttnak érzem a kijelentéseidet. Még csak nem is igazán a korod miatt, hanem azért mert a korodbeliek másképpen ismerkednek mint pár évvel késöbb.

Hogy érzékeltessem.:Tavaly beszélgettem egy 21 körüli sráccal aki arról panaszkodott az ahogyan 18-19 éves kora elött ismerkedett a lányokkal teljesen működésképtelen.


A nagyképűség kontra önbizalom azt hiszem egy külön kérdést is megérdemelne. Ha azt írom szép, vagy ügyes vagyok majdnem biztos van aki legszívesebben nagyképüséggel vádolna. Pedig miért ne tarthaná magát szépnek vagy űgyesnek az ember?

S ha még van akinek nem is az attól még neki és másnak lehet az.

Úgy érzem a nagyképüség és az erős önbizalom eléggé pontatlanúl használt, összekeveredett fogalmak.

2011. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mennyire általános, de azért érdemes elolvasni. Pont idevág.: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..
2011. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!