Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton a tanárnő jár a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton a tanárnő jár a fejemben, mit tegyek? /L

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek a hosszú leírásért.

Ahogyan kezdődött: Középiskolába járok, tavaly kezdődött az egész amikor az osztály egyik szegletében ülve észrevettem hogy a tanárnő masszívan 'bámul'. nem tudtam hova tenni, elkezdtem hülyéskedni a bnőimmel hogy leszbikus lehet a nő.

27 és 30 év körüli lehet, átlagos nő, de nagyon jól tanít.


Aztán idén, máshol ülök és kezdetben ez a 'bámulás' elmaradt, én pedig pánikba estem. Rájöttem hogy én érzek valamit a tanárnő iránt (a bonyolító tényező hogy kapcsolatban vagyok - távkapcsolat -) és függök tőle. Mostanra ott tartunk, hogy keresem a tekintetét ahol csak tudom, amennyiszer csak tudom, szemezünk órákon vagy valami olyasmi, és végül is érdekes a mi kis kapcsolatunk. Abban biztos vagyok hogy sejt valamit (ha nem biztos benne) de akkor miért nem lép semmit. Miért nem állít le?


Odáig jutottam hogy amíg nem látom a párom, addig ő 'vígasztal' tartja bennem a lelket anélkül hogy tudna róla, úgy érzem ő ad pozitív energiát, és mostanra teljesen függök a személyétől

Az hogy mennyit látom, hogy kommunikálok vele vagy milyen kedve van befolyással van az egész napomra.

Nyílván tartom, hogy melyik szünetben van kint, (lassan tudom az órarendjét)kinyomoztam róla amit csak tudtam, ráadásul megihlet (rajzolok/festek/írok).

Fantáziálok is róla, persze, nem maradhat el. És annyira hihetetlenül megragadt benne valami. A stílusa, a kacér hanglejtése, a szemei. Nem bírok nem gondolni rá.


A probléma az hogy én ezt így nem fogom sokáig bírni. Arra gondoltam mi lenne ha valahogy megpróbálnám rávezetni a dologra, hogy mennyire fontos nekem de hogy? Kicsit ridegebb típus, és nem tudom mit reagálna (rizikó is van a dologban ha esetleg nem tetszene neki meg hát... tanárnő én meg diáklány vagyok szal az esélyeim elég csekélyek) de tudatni akarom.

Legkésőbb a szalagavatón, de az még messze van.

A barátomtól vonatkoztassunk most el, az a lényeg hogy tud a dolgokról.

Szóval,

Valahogy közölni, de hogyan? Megéri? Várjak?


2011. febr. 23. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, neki még csak eszébe sem jut ilyesmi, főleg veled nem!
2011. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Mióta tetszenek neked a nők? Vagy csak ő? Másnál (nőnél) nem éreztél még ilyet? Én nem merném neki megmondani:S

20/L

2011. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Valaki0702 ***** válasza:
Írj 1-es dogát és a lecseszés után utálni fogod
2011. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Vonzalmat éreztem már más nők iránt is, de ilyen intenzívet még nem.

Igazából nem tudom miért velem történik mindez, tényleg eléggé függök tőle. Ha huzamosabb ideig hiányzik például tisztára magamba fordulok, mindenképp beszélni szeretnék vele erről valahogyan, bár lehet hogy nem jó ötlet.

2011. febr. 23. 17:53
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
bolond kis rib,anc vagy ha pasid lennék már biztos a fejed szét vertem volna nem hogy még tudomást sem veszek róla... pf pancser ku.rva
2011. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem értem miért. Nem csalom meg a barátomat, nem is tervezem hogy meg fogom ha akarnám sem jönne össze. A helyzet az hogy ezt megbeszélném a tanárnőmmel, mert lehet az nyers elutasítás vagy a beszélgetés lecsillapítana -vagy a tény hogy tud róla-, abbamaradna a fellángolás.
2011. febr. 23. 18:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos Łány lehetsz <3 :D

F

2011. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én iskolát váltanék. Vagy legalábbis lógnék az órájáról ahányszor csak lehet. vagy nem tudom akármit.. de ez gáz.
2011. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Készülj fel egy nagyon nehéz helyzetre...

És soha ne függj senkitől!!!

Ha tényleg mélyen érint a dolog, akkor lesz jobb ha már nem fog tanítani és nem látod...

Lehet, hogy csak kedvel a tanárnő, tehetségesnek tart stb...

Nehéz nem félreérteni a kedves gesztusokat, a nézéseket tudom.

Ha nem akarsz kikészülni teljesen, és érdekelnek a lányok, próbálj meg mást keresni...

2011. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Ilyen velem is volt kamaszkoromban, de kinőttem. Olyan tanárnő volt, akit imádtam, ráadásul azt tanította, amiből különösen jó voltam. Így utólag inkább rajongásnak tűnik, amit iránta éreztem, de a kérdésedet olvasva felrémlett, hogy akkor én is így érezhettem magam, mint most te. Nem hiszem, hogy ebből lehetne kapcsolat, bátor vagy, ha elmondod neki, én nem tenném (ahogy nem is tettem), mert szerintem nincs sok értelme. Próbálj meg megismerkedni minél több fiúval, lánnyal, hogy el tudd dönteni, mi az, ami igazán vonz. Azokkal meg, akik itt a válaszokban oltanak, ne is törődj.:)
2011. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!