Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnak rólam mások?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak rólam mások? Miért mindig ez jár a fejemben?

Figyelt kérdés
nagyából 1 éve vettem észre hogy egyre jobban érdekel mit gondolnak rólam mások mostanra már szinte mindig ez jár a fejemben bármit teszek,csinálok sokkal visszahúzódóbb lettem már ismerkedni se tudok emiatt főleg nem csajozni pedig régen ezzel sose volt gondom könyedén megszólítottam lányokat dumáltam velük ilyesmi de már köszöni se merek nekik és ami még durva hogy már facebook-on se merek semmit kiírni vagy bejelölni ismerőst vagy csak egy csajt aki tetszik mert mindig arra gonolok hogy mit fognak akkor rólam gondolni segítsetek ebben van erre valami megoldás és van valakinek még ijen problémája??? 16/f
2011. júl. 28. 06:38
 1/2 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Elvesztetted a bizalmat önmagadban! Kicsit feküdj rá erre a témára. Valószínű, hogy most, amikor a hormonjaid dolgozni kezdtek, vetted észre, hogy egyeseknek mi számít és mi nem, ha pár választ, így aztán úgy érzed, te nem felelnél meg senkinek. De az igazság az, hogy nem másoknak kell megfelelned ahhoz, hogy szeressenek, hanem saját magadban kell megbíznod, saját értékeidért kell kiállnod. Ezt hívják ÖNbizalomnak! Bízol magadban! Ezt úgy növelheted, ha elérsz dolgokat, saját erőből. Hogyha csak arra vársz, hogy valaki megadja ezt neked, akkor a legtöbb, amit elérhetsz, az az elismerés. De elismerésből sosem lesz elég neked, amíg azt magadtól nem kapod meg.


Ezért van az, hogy sok gyönyörű és okos lány és jóképű és okos fiú sem rendelkezik önbizalommal!


Ne várj! Lépj! Nyílj meg a világ és az emberek felé. Változz és a világ is veled fog változni. A világ olyan, mint egy tükör - magadat kapod vissza benne!

2011. júl. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a komit!!
2011. júl. 28. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!