Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha alkalmad lenne a kedvenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alkalmad lenne a kedvenc sztároddal eltölteni egy romantikus éjszakát, megtennéd?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem túl valóságszerű, de tegyük fel, hogy odajön hozzád a kedvenc sztárod, és azt mondja, hogy csak veled akar eltölteni egy éjszakát. Mit mondanál?

Ha nem lenne barátod/barátnőd/házastársad, akkor igent mondanál?

És ha lenne?


És ha nemet mondanál az együtt alvásra, akkor meddig mennél el? Egy csók még belefér? Vagy csak egy közös vacsora?


2011. febr. 23. 22:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én remélném, hogyha egyik kedvencem előkerül, jön a többi is, és olyan gruppen lenne!!!! :) :) :) Vin Diesel, Shaggy, Michael Clark Duncan.... :o)
2011. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Uff Janicsák Veca háááth nem teljesen mondható sztárnak de.. azért az..

jézusom ha egy romantikus éjszakát eltölthetnék vele én ÁÁÁÁHHH :D élnék a lehetőséggel és fuuh :DDD

felejthetetlen este lenne mind2nknek :D XDDD

2011. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerelmes nem vagyok belé, tehát nem valószínű.
2011. febr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
johnny depp barmikor,csok vacsora es minden ami belefer...VAgy ki tudja milyen ember.Lehet meggondolnam "utkozben"
2011. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

El se hiszem,hogy válaszolok egy ilyen kérdésre...:D


...hmmm...de ha lenne lehetőségem Michael Biehnnel tölteni egy éjszakát,bolond lennék nemet mondani...:)...és hogy mit csinálnánk?Beszélgetnénk...:)...mivel Őt,mint színészt kedvelem,ill. ismerem...egyértelmű,hogy más nem történne...bár ha 20 évvel idősebb lennék és elveszíteném a fejem,akkor akár...:)

2011. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!