Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van az osztjomba egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

__krisz__ kérdése:

Van az osztjomba egy lány nagyon tecik ugy hivják Hanna és nagyon keveset beszélgetün néha néha megnevetetem és most mit csinájak hogy bejöjek nála? Help!

Figyelt kérdés

Hanna névjelentése:kegyelem


Név eredete:

Héber eredetû, a Johanna rövidülése és az Anna eredeti héber alakja


Név elemzése:

A Hanna név könnyed, kifinomult személyiség kialakulását segíti, de a fizikai erõnlétet egy kicsit visszafogja. A Hannák mindenben a jó minõségre vágynak. A késlekedés nagy ellenségük. Önbizalomhiányuk miatt sokszor inkább bele sem vágnak céljaik megvalósításába, mert nagyon tartanak a kudarctól, és a befektetett munka hiábavalóságától. Elõfordul, hogy mások kihasználják engedékenységüket. Természetükbõl fakadóan vonzzák azokat, akik a megértésüket és a tanácsaikat keresik.

egyit találtam rola


2011. febr. 24. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Járjatok együtt nyelvtan korrepetálásra, ha mást nem neked biztos hasznos lesz!
2011. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá és kérdezd meg pl. hogy van-e testvére, és ne az derüljön ki, hogy te egy bohóc vagy
2011. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

inkább a nyelvtanra figyelj oda


névelemzés nem éppen csajozós duma

2011. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Norb66 ***** válasza:
Szerintem ha megtanulnál írni, magyarul, biztos több esélyed lenne. Ez nem vicc.
2011. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan dolog, amiben bárki is segíteni fog neked. Próbálj meg közelíteni felé valamilyen módon, és ha kölcsönös a szimpátia, az úgy is kiderül...


Egy jótanács!!! TANULJ helyesírást kérlek szépen, mert így nagyon megnehezíted a jövődet MINDEN szempontból... Senki nem fog komolyan venni, sehol. Így kb. 6 évesnek hinnélek, pedig tudom, hogy több vagy. Hanna valószínű sírva dobja a kukába a szerelmes leveledet, ha meglátja, hogy "osztjomba", "csinájak", "bejöjek".

2011. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
menyetek a qrva anyátok hagyatok a hejesirásal csak gyorsan irok amugy a szerelmes leveleim joban oda figyelek rá ok na engem nem az érdekel hogy most mi a vaszomt is tanujak hanem hanna
2011. febr. 24. 18:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászólásom 15 másodperc alatt írtam.


Nézd b*szdmeg, senki sem b*szogatni akar, hanem tanácsot adtunk. Szerinted milyen csaj fog téged ilyen írással komolyan venni??? SZÉGYEN, érted, kib*szott szégyen az ilyen írás, erre nincs szebb szó. Ha Hanna téged így komolyan tud venni, akkor ő is egy szégyen. A te érdekedben javasoljuk, hogy tanulj meg írni, nem fikázás képp.

2011. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és hogy mongyam rl nrki hogy szeretem?
2011. febr. 24. 20:03
 9/11 A kérdező kommentje:
hogy mongyam el neki hogy szeretem?
2011. febr. 24. 20:04
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Bárhogyan, csak NE ÍRD LE! :D:D:D:D
2011. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!