Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most mit csináljunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mit csináljunk, hogyan oldjuk ezt meg?

Figyelt kérdés

Szóval, először is köszi, hogy olvasod.

A szituáció a következő: Van egy lány, van az exem, és vagyok én...

A lányt, megismertem nem olyan rég, párhónapja, exemmel már nem voltam akkor együtt. Ezzel a lánnyal nagyon erős szimpátia van egymás felé, köztünk a gond viszont ott adódik, hogy barátnők, nem legjobb barátnők, nem is nagyon közeli barátnők, csak barátnők. A lánnyal mi összejönnénk, csak nem "tudunk" mert ott van az exem, aki rájött 3 után hogy szeretne még is valamit. Én már tőle nem.

Nem tudunk a lánnyal összejönni mert félünk, hogy megromlik a barátságunk vele. Megbeszéltük a lánnyal, hogy várunk, míg olyan szituáció lesz, ami alkalmas arra, hogy mi ketten egy párt alkothassunk. Mind a ketten reménykedve várjuk, hogy ez minél hamarabb bekövetkezik, mert ez a helyzet igencsak kellemetlen számunkra.

Bocsánat, ha picit hosszú lett.


Lány 14

Exem 16

Én 16


2011. febr. 24. 20:12
 1/4 A kérdező kommentje:
3 hónap után*
2011. febr. 24. 20:15
 2/4 Norb66 ***** válasza:
Bánni fogod ha megromlik az exeddel a barátságotok? Nem akarok gyökér lenni, de ha szereted azt a lányt, akkor nem foglalkozol az exeddel, nem hagyod hogy közétek álljon, mert a lánnyal még sokra viheted, az exeddel viszont nem. Nem fog úgy szeretni mint azelőtt, ha egyáltalán valójában szeret, nem csak féltékenykedik, és ha mégis, akkor is újra el fog hagyni. Úgyhogy szerintem szenteld minden időd az új barátnődre, és ne foglalkozz az exeddel ha megpróbál belekavarni.
2011. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nekem fontos az exeim barátsága is. :)

De egyébként lehet igazad van

2011. febr. 24. 20:33
 4/4 anonim válasza:
Az EX maradjon EX. Az új kapcsolatba mindent bele.
2011. febr. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!