Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés

Az van,hogy én 14 éves lány vagyok,lassan már 15 leszek,de nem jártam még egy fiúval sem,nem csókolóztam,nem smároltam...se semmi.

Szerintetek ez nagyon ciki?


2011. febr. 25. 12:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem ciki, én is így voltam vele.Piszkáltak is miatta rendesen.Utólag nagyon örülök, hogy később kezdtem ezeket a dolgokat.Nem hinném hogy a mai 13-14 éves lányok-fiúk felfognák mivel jár a sexualitás meg egy rendes (!) kapcsolat, csak csinálják mert menő.

De azért pár puszi nem árt:) ha lesz lehetőséged azt ne hagyd ki, de a többivel várj:)

2011. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki.

Én 16/F vagyok és még nekem sem volt semmi xD

De szerintem te még bőven ráérsz. :)

2011. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
16F vagyok, és most fogok először randizni - pont jókor :) Van még egy két éved, nyugi.
2011. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

én is így voltam vele. 15 évesen csókolóztam először. és rettenetes volt:D

aztán jött még pár csók különböző fiúktól de tovább nem mentem. csak egy kis játék volt.


16 éves vagyok és életemben először barátom van, persze egyáltalán nem számítottam rá. sőt nem is akartam kapcsolatot. aztán mégis bejött a képbe és rendesen megkavart mindent:)


ne keseredj el sőőőt élvezd hogy szabad vagy. én is ezt akartam tenni, de máshogy alakult, tedd meg helyettem is:D

L/16

2011. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Norb66 ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Sokkal jobban is jársz ha megőrzöd magad egy rendes fiúnak :)
2011. febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat(:
2011. febr. 27. 11:55
 17/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? A saját fejed szerint gondolkozz és ne nyeld, amit a divat és a hülye közizlés diktál. Azoknak semmi köze a valósághoz.
2011. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!