Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a barátom szakítson velem? -Mert, ha én tenném, akkor a megverésig fajulna a dolog. Ha ő szakít, akkor nem sértené a büszkeségét, hogy én hagytam el!

Figyelt kérdés

Nem dolgozom most, szinte eltart, de csak haza tudok költözni és anyuékat nem akarom bajbakeverni és a rendőrségre pedig végképp nem szeretnék fordulni.

Ha elmennék , akkor úgy gondolná, hogy kihasználtam eddig.(de nem , csak félek, nagyon és anyuékat is és fenyegetőzik is)


2009. febr. 15. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
:S pedig a rendőrség lenne a legjobb megoldás... szerintem.
2009. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mivaaan? Bocs, de nagyon kiakadtam. Verésig fajulna? Ütött már meg? Mert ha igen, azonnal hagyd ott, ne is gondolkodj rajta. A szüleidnél biztosan lehetsz egy darabig, és szólj a rendőrségnek is. Hány éves vagy, ha nem titok?
2009. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Add meg a cimét és holnapra kiherélem, utálom az ilyen genyákat, 10 éve Judo-t tanulok, 3 másodperc alatt ripityára töröm a gerincét.... Istenem milyen őrültek vannak a világon, akasztani való...
2009. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem titok 21.

Hogy kezdődött és miért vagyok még itt?

Szerelmes lettem, ha valaki nem volt még ilyen helyzetben,akkor nem hinné el.

Tehát totálisan elvakultam és úgy manipulált, ahogy azt egy egyetemen sem tudnák tanítani.

Mindenben ráhallgattam, hittem neki, felnéztem rá..stb.(majdnem egy évig...fél éve nyílt ki a szemem.)

Pedig engem, ha valaki egy kicsit is megbántott, akkor repült.Tehát ezért durva a dolog.

Hm...a rendőrség.Semmit nem tesz addig , amíg vér nem folyik...Tapasztalatból mondom.

Aztán még ami fontos, hogy félek...tudom, hogy csak úgy lesz vége, ha ő szakít.

Ötlet kell.

Anyuékat nem akarom bajbasodorni.

Visszakérdezek.Te hazaszaladnál, ha tudod, hogy bármire képes?Nem féltenéd a szüleidet?

2009. febr. 15. 21:14
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azonnal hazamennék. És nem félteném a szüleimet, mert vagyok olyan önző, hogy a saját szaros életemet abban a pillanatban jobban félteném. Egyébként pedig szerinted a szüleid nem féltenek téged? Hogy ki vagy szolgáltatva egy ilyen embernek, és ők semmit sem tehetnek ellene? Ha hazamész hozzájuk, akkor máris hárman vagytok. Biztonságban vagy, szólhatsz a barátaidnak, hogy ne hagyjanak egyedül stb.
2009. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben AZONNAl tipliznék!Ha már otthon vagyok akkor már ráérek óvintézkedéseken agyalni.2-3 dobermann az udvarban elég meggyőző tud lenni. Nincsenek szumó-alkatú haverjaid?Egy darabig vendégül láthatnád őket...
2009. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
legyél szörös igénytelen egyre csunyább, híz el tuti szakítani fog
2009. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne a külsődet változtasd, ismered, tudod milyennek szeret, hát légy épp az elenkezője de vigyázz nehogy ugy legyen hogy felmérgesitsd...
2009. febr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát... én tuti nem szaladnék haza a szüleimhez, mert nem akarnám, hogy bajba keveredjenek. Persze ha eltűnsz szerintem úgyis ott keresne először, tehát mindegy.


Annyit tehetsz, hogy megbeszéled vele, hogy szerinted váljatok külön... és lehet megérti.


Ha ez semmiképpen sem menne, akkor legyél elviselhetetlen. Nyaggasd, hogy gyereket akarsz és hogy ő akar-e és készítsd ki azzal, hogy mostanában úgy érzed nem szeret és biztos megcsal. Legyél igénytelenebb kicsit, ne szőrtelenítsd a lábad, vagy ott lent. Az most úgyse látszik. Otthon nehogy sminkelj! Vegyél fel ócska melegítőket otthonra és főzz rosszul.

És legyél hisztis, legyenek állandó hangulatváltozásaid stb. szóval minden amivel meg lehet valakit őrjíteni.


DE vigyázz, hogy csak addig menj el, amíg tudod, hogy nem lesz baj. Mert ha pl. azért megüt, hogy sírsz, hogy fáj a hasad, akkor nagy baj van.

A rendőrség tényleg nem tesz semmit, ezt a többieknek mondom.

Apám elég gyakran alkoholizál lassan 20 éve, és régen naponta megvert, de nem egy pofonról beszélhetünk, hanem sokkal durvább dolgokról.


Ha rádtámad annyit tehetsz, hogy kimész az utcára és ordítozol és elmondod az egész városnak, hogy bántott téged. De tényleg, porig kell alázni, és mindenkinek elmondani, hogy totál egyedül maradjon, különben később bosszút áll rajtad.


Szerintem szerezz be pár keményfiú havert és egyszer velük együtt várjátok otthon a pasidat. Aztán beszélgess el vele és a pasik majd segítenek összeszedni a cuccodat és addig valakihez odaköltözöl. Szerintem a szüleidet hagyd ki ebből. Pasidnak is érthetően mondd meg, hogy elmész pl. Krisztihez, Bélához stbhez. Vagy "elmegyek egy kolléganőmhöz, amíg nem találok saját lakást. minden jót" hogy még véletlenül se keressen a szüleidnél. Szüleidnek pedig mondd el, hogy mi történt, hogy figyeljenek oda esetleg riasztó sem árthat.


A legtöbb esetben az ilyen ember belül rettenetesen fél és ha visszaütnél neki mondjuk úgy meglepődne, és elszaladna.

Persze tudom, nem tudsz neki visszaütni, hiszen ő az erősebb stb.

Volt egy film egyszer Jennifer Lopezzel azt hiszem. Volt egy lánya és a férje verte őt és elmenekült és a végén (mivel állandóan üldözte a pasi) elment kitanulni valami harcművészetet és legyőzte a csávót.


Remélem sikerül kikeveredned a helyzetből én mindenképpen lelépnék, nehogy vele akarj maradni örökre.

Aztán a továbbiakban nagyon nézd meg, hogy kivel jössz össze. Én mindig aranyos kedves fiúkkal járok, akik mellett én lehetek az irányító fél. Ha valakinél az elején kiderül, hogy uralkodni akar rajtam és otthagyom, engem nem érdekel. Férfias férfiakat csak akkor választok, ha tudom, hogy milyen rendes ember pl. imádja az állatokat és segítőkész stb. és nagyon fontos, hogy tisztelje a nőket. Ekkor tudom, hogy rábízhatom magam és ő meg fog védeni és sosem tudna bántani.

Mindig arra gondolok, hogy ha nem látna többet, vagy elhagynám illetve összevesznénk mit tenne. Ha tudom, hogy sírna, elszomorodna és örökké engem keresne akkor minden rendben. Ha dühös lenne és haragudna akkor...


Remélem megoldódik a problémád.

2009. febr. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves ötleteket adók: na és mi van, ha mégis megveri a lányt, mert nem találta el pontosan azt a határt? Mert máris ettől fél. Belegondoltatok, hogy milyen tanácsokat adtok neki.


Kedves kérdező, eszembe jutott még valami: hívd fel a NANE egyesületet: 06-80-505-101 (este 6 és 10 között), www.nane.hu

De továbbra is ajánlom az azonnali csomagolást. Szülők, barátok, senkid nincs? És ne attól félj, hogy bajba keversz valakit. Gondolj arra, hogy a szüleid mennyire aggódhatnak érted. Húzz el onnan sürgősen.

2009. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!