Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esély újrakezdeni? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély újrakezdeni? Ha bebizonyítom a volt barátomnak, h még szeretem, bármire képes vagyok érte (régebben úgy érezte, nem szeretem őt eléggé) van értelme félretennie a büszkeséget, az észt, s csak a szívére hallgatni, akkor van értelme?

Figyelt kérdés
Novemberben szakított velem a barátom,már 2 éve voltunk együtt, terveztük az eljegyzést(de akkor már két hónapja már egy másik városban tanultam, heti 4 napot voltam ott)Smsben szakított velem, persze, azonnal vonatra akartam szállni, h megbeszéljük élőben, de nem akarta, az indok annyi volt, h amióta a másik városban tanulok, nem bízik bennem, s elege van a távkapcsolatból. Aztán mégis januárig húzódtak ezek az együtt vagyunk-nem vagyunk dolgok, amit végül is ő zárt le, annyit mondott, hogy túlságosan szeret,s nagyon szenved,inkább hagyjuk abba,innentől kezdve nem válaszolt a hívásaimra,smsre. Nem tudtam sehogyan sem elérni.Én még mindig nagyon szerelmes vagyok belé,szeretem őt,s végül úgy döntöttem,h tiszteletben tartom, s hagyom őt élni,nem keresem többet.De!Én azóta sem tudom őt elfeledni,és bár megpróbáltam mással is, nem megy.Csak ő kell nekem,lassan belehülyülök,bár igyekeztem lefoglalni magam egészen mással(munka,suli,bulik).És most végülis úgy döntöttem,mégis felkeresem őt,mert van mit megbeszélni.De nem válaszolt(most sem).Az egyik közös barátunk szerint pedig ő is nagyon szenved,csak a büszkesége nem engedi,h újrakezdje.Elmesélte,h Ő sem tud mással lenni,depressziós,nem jár emberek közé,azóta nem mosolyog.Én olyannyira be akarom neki bizonyítani,h ő kell nekem,h pénteken kiiratkoztam az egyetemről abból a városból,s végleg visszajöttem,miatta,s jövőre ebben a városban újrakezdem.Ő még nem tud erről (de egy kisvárosban gyorsan terjednek a pletykák).Én tudom,h egymásnak lettünk teremtve,s a szivem mélyén nagyon bízom abban,h ekkora őrültségnek még lehet értelme.Ti hogyan reagálnátok egy ilyenre?
2009. márc. 30. 02:19
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

"pénteken kiiratkoztam az egyetemről"


Valószínűleg ez volt életed legnagyobb hibája. Ami nem megy nem kell erőltetni, azért nem válaszol mert nem akarja folytatni. Szenved miatta, de valamiért el akar felejteni Téged. Ezt lásd be és lépj tovább. Gonodolom 18-19 éves lehetsz, előtted az élet, sok rendes fiu van még rajta kivül. Én is hasonló okból szakítottam az első barátnőmmel annó. Elmentem másik egyetmre Ő még csak gimi 4.-es volt. Szakított velem a távolság miatt két év után. Fél évig sírtam esténként fiú létemre, mire "elfelejtettem", de nem bántam meg, hamarosan diplomám lesz és van egy aranyos menyasszonyom akivel 1000* boldogabb vagyok, mint azzal a másik lánnyal voltam, pedig az is nagy szerelem volt. Az élet megy tovább, ne ragadj le, mert ennél a fiunál nincs értelme...el akar felejteni (mint barátnő). Szerintem óriási hiba volt feladni a saját életedet egy iylen esélytelen dologért...bocs hogy ezt mondom, de én így látom.


22/f

2009. márc. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, azt sem tudom, mit csinálok...bár most is online van, és tartom magam, hogy ne írjak neki, de nagyon nehéz.
2009. márc. 30. 02:50
 3/8 A kérdező kommentje:
És arra van valakinek ötlete, hogy miért ez a tartása, ha ő maga is szenved igy?
2009. márc. 30. 04:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő hiába szenved lezárta.Te pedig bocsáss meg nekem azért amit mondok de nagyon buta vagy a suli miatt.
2009. márc. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ostobaság volt a suliból kiiratkozni..


Átbeszélni érdemes.. A továbbiakról meg nektek kell dönteni. Ha ő nem akarja, akkor ne.

2009. márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kiiratkoztál, próbáld meg...Sokan könnyen feladják a dolgokat..Sok pasi büszke és makacs.De jobban tetted volna, ha ott maradsz az egyetemen.Velem is volt már olyan, hogy szakítottunk a volt barátommal és nagyon szenvedtem miatta, de találtam mást, akit még jobban szeretek, pedig akkor úgy éreztem soha senkit nem fogok úgy szeretni.Persze én is szenvedtem 1 évet, amíg meg nem találtam a szerelmemet.
2009. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy tegnap beszéltem vele..és most kibékültünk, s láttam én már szerelmes férfit, pontosan olyan volt, tehát..aki még kételkedik abban, hogy volt-e ennek értelme(vagy hasonló tettnek lehet-e értelme), üzenem, hogy igen, van, ki kell kitartani a szerelem mellett. Nekem megérte.
2009. ápr. 5. 02:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj, nagyon örülök nektek, hogy sikerült és hogy úgy érzed jól döntöttél!!!Am el is hiszem, hogy egy ilyenért is szét lehet menni, még akkor is ha szeretitek egymást.Én se bírnám ki ha a párom elutazna tőlem és csak nagy ritkán látnám.(legutolsó válaszoló)
2009. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!