Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért nincsenek jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért nincsenek jó pasik? Igazán jók.

Figyelt kérdés

A férfiaktól előre is elnézést kérek. De nézzük meg a nőket és a férfiak átlag többségét.

A nők többsége szép, ápolt, jól öltözik, figyel magára és ezt már manapság el is várják a nőktől.

Viszont nagyon kevés férfi van aki tényleg figyel az ápoltságára, még inkább aki a testfelépítésére, de, hogy még jóképű, szexi, magas igazi férfi is legyen...

Ezt most tényleg ne sértésnek vegyék a férfiak, hisz ez 100% külső, és tényleg ritka számba mennek az igazán "álompasik", és még elszomorítóbb, h akik már kicsit jobban néznek ki, azokat már így hívják...


2011. febr. 25. 20:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Te lány vagy fiú vagy?
2011. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
72%
A legelszomorítóbb pedig az, h ti nők ennyire válogatósak vagytok, veled az élen.
2011. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
71%
Az ízlések mindig változnak. Most egy kicsit feminin világot élünk, hála az emancipunciknak. A nemi szerepek elmosódnak, ez árad a médiából. Ettől függetlenül úgyis találsz majd álompasit, csak egy kis időre még szükséged lesz.
2011. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
91%
Szerintem, ha ilyen válogatós vagy, akkor örülhetsz ha egyántalán találsz magadnak pasit.
2011. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%

hát, az én barátom pocakos, alig magasabb nálam (pedig 164 vagyok), sokszor borostás mert lusta megborotválkozni(de áplatlannak egyáltalán nem lehet mondani), mégis őt tartom a legimádnivalóbb és (tudom fura ilyet mondani, de most nem tudom máshogy kifejezni magam) leggyönyörűbb pasinak.

pedig amíg ő nem volt, én is csak egy izmos, magas pasit tudtam volna elképzelni magam mellett.

2011. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
82%

Számomra tökéletes a pasim.

Magas, szőke, kék szemű. Nem egy kigyűrt gorilla, de vannak izmai. Szép arccal, de van rajta egy seb amit kiskorába szerzet. Számomra ő a tökéletes:)

De ha Te tökéletes pasit akarsz akkor menj el Hollywood-ba és ott találsz álompasikat. Csak gondolj bele, hogy ott Te csak egy átlagos csajnak számítanál.

Nem tudom, hogy nézel ki, de néz tükörbe és utána válogass az álomkinézetű pasik között.

2011. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te keversz dolgokat. A nők többsége szintén slampos, max azok figyelnek oda, akik fiatalok, vagy olyan helyen dolgoznak, ahol azért megkövetelik azt, hogy nézzenek ki valahogy. Ahogy a férfiaknál is. Abban igazad van, hogy a férfiak kevesebb időt töltenek el szépítkezéssel, mint a nők, de ez mindig is így volt...

Meg most ápoltságot, önmagukkal való törődést hiányolod, vagy hogy változtassanak magukon olyanokat, amik testi adottságok ("magas", "jóképű")?

Csak érdeklődés gyanánt, mikor voltak korábban jobbak a pasik?

Amúgy meg én tudod mit hiányolok? A Nőket. A nagybetűs nőket. Mert azok, akik kikenik magukat meg csak a külsővel törődnek sem igazi Nők.

2011. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
71%

Nananaaa...

Az, hogy egy nő ápolt, jól öltözik, azért tehet is valamit.

És én mit csináljak, hogy magas legyek??

Így is utálom, hogy alig vagyok több, mint 170, nem kell mindenhol azt hangoztatni, hogy az alacsony csávók ássák el magukat...

2011. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én meg a két méteremmel túl magas vagyok a többséghez :D
2011. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Lennék én két méter, papa :D
2011. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!