Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tegyük fel egylány kikerül a...

Tegyük fel egylány kikerül a középiskolából, szülei nincsenek, a barátjánál. Hogyan vehetnének maguknak lakást minimálbérből? Sehogyan! Hitel nélkül sehogy sem megy! Már manapság mindenkinek hitelt kel felvennie ahhoz hogy elkezdje az életet?

Figyelt kérdés
Anyira elszomorító nem?
2010. szept. 28. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

tegyük fel a lány tovább is tanulhatna. nem kell megállni a középfokú végzettségnél. vagy munka mellett is tanulhat a lány

akár pl: nyelveket

és akkor találhat a lány magának minimálbér feletti munkahelyet is.

tegyük fel kereshet újabb és újabb munkahelyeket addig amig egy jót nem talál magának ahol többa fizetés

meg karriert is építhet a lány.

2010. szept. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg szomorú, de általában is az a helyzet, hogy akinek nincs pénze lakásra, az nem tud hitel nélkül lakást venni. Ez nem kizárólag a középiskolából frissen kikerült barátjukkal élő árva lányok problémája.

A kérdés, hogy mit kezd a helyzettel.

Hitelt vesznek fel vagy inkább bérelnek, esetleg maradnak a párja szüleinél vagy kollégiumban. Keresi-e a pénzügyi megoldást a helyzetére, vagy elfogadja, hogy ez van; esetleg siránkozik, de nem tesz semmit, hogy változtasson. Bevállal több munkát vagy külföldön keres munkát vagy elindít egy vállalkozást vagy továbbtanul itthon, stb. Rengeteg választási lehetősége van, és az, hogy 5 év múlva hogy fog élni, azon múlik, hogy mit csinál most.

2010. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a helyzetben voltam, és lett lakásom hitel nélkül. Egyetemre mentem, mellette dolgoztam, és egy szerény albérletben éltem. Mindenen spóroltam. A férjem ugyanígy tett, így 26 éves korunkra volt lakásunk, autónk. De egy jó szakmával is lehet jól keresni.
2010. szept. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!