Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért csak rondáknak tetszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért csak rondáknak tetszem?

Figyelt kérdés
a barátaim és ismerőseim szerint is szép vagyok. Sok pasinak bejövök.. de mind.... RONDÁK!!T-T mindegyik barimnak összejött 1 ari pasi..nkem meg sehogy se ><
2011. febr. 25. 23:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
En is igy voltam vele! Most a szamomra vilag legjokepubb pasija az elettarsam, majd eljon a te herceged is, de addig is, ne koss alkut a bekakkal, akarmilyen nehez is egyedul.
2011. febr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
így legyen egy pasinak önbizalma...
2011. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ma az is baj, ha tisztaban vagyunk az erossegeinkkel? :P :)

Ha egyszer csunyanak latunk valakit, akkor csunyanak latjuk ez van. Biztos en is ronda vagyok valakinek, hat ez van.

2011. febr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%

Mert a jupiter holdjának csakrája 12-es erőségű, 3 év múlva 43-ra fog beállni és másnak is fogsz tetszeni, ezt a Tihanyi Tamás doktor úr féle auravizsgálómmal vizsgáltam ki.


Üdvözletem:

Slómó mágus - Tisztánlátó és boszorkányfőpap

2011. febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

utolsó.. hát ez qjva jó.. :SS am azért köszke ^^ : DD

meg a többi választ is (:

2011. febr. 25. 23:42
 6/23 anonim ***** válasza:

köszönjük bölcsességed Slómó mágus főpap

az erő legyen veled. meg a kera

2011. febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
azért mert neked nem tetszenek attól még másnak lehet! nem kell le rondázni a másikat... van akinek te sem tetszel és gondolom te sem örülnél ha csúnyának tartanának!
2011. febr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
ja és lehet hogy nem a "ronda" pasikkal van a baj hanem veled :)
2011. febr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
vleeemm??? -.- a szrt .. cchh. biztos te is ronda pasi vagy..
2011. febr. 25. 23:51
 10/23 anonim ***** válasza:

akkor már én is: O


Kedves Kérdező! Problémád eredete valószínűleg abból adódik, hogy születésed pillanatában az uralkodó bolygód.. na de hagyjuk a mellébeszélést! Különleges képességeimmel, melyekkel megáldott a sors -ennek az erőnek a hatásairól a későbbiekben beszélnék- teljes pontossággal ki tudom számítani mi a problémád valódi oka, továbbá megoldást tudok kínálni rá.. Ezeken felül kedvezményes áron kielemzem a trójai, az atlantiszi, japán, indián, sőt még a bálna-horoszkópodat is, melyet Földünk legnagyobb elméjével rendelkező hatalmas vízi barátaink alkottak meg. Sokat segíthet melled pontos mérete, mellyel még több és természetesen pontosabb eredményre jutnék. Ezen szolgáltatásaim után felajánlhatom azt, hogy elűzöm az Önben lakozó gonosz szellemeket, melyek ha még most nem is laknak Önben, gondoskodunk, hogy magába költözzenek. Mint minden mást, természetesen ezt is akciós áron végzem el.

2011. febr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!