Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint bedőltem a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint bedőltem a másik nemnek. Beetetett rendesen. Megoldás?

Figyelt kérdés

a tipikus srác aki egyszerre sok lányt fűz. a lány eredetileg csak egy ismerőse, de kedves vele, keresi a társaságát, és állandó célzásokkal utal arra, hogy olyan lányt akar mint az illető. van a kezdeti flörtölgetés, és a lánynak felkelti az érdeklődését. éjszakákat beszélnek át. kiderül h a srác közben lányok hegyeit dönti meg. de azt állítja h az csak szex, neki nem kellenek olyan könnyen kapható csajok barátnőnek. és fűzi a lányt tovább, győzködi h találkozzanak, smst ír éjszaka h esetleg nem e menne fel hozzá. de a lány nem az a fajta. telik múlik az idő. aztán már a lány is nyakig benne van. nyeregbe érzi magát. és már nem kéne győzködni. sőt ő keresi a fiút, felhivja magához. a srác meg elérte amit akart, egy nehezen kapható lányt is meghódított (habár valójában még nem történt semmi testiség köztük) és most meg LESZARJA. én vagyok a lány és beleestem a srácba...:S

mit csináljak?


2011. febr. 26. 00:40
 1/6 anonim válasza:

A tipikus lány is ugyanilyen flörtöl mindenkivel amíg nincs komoly kapcsolata. Mért ne tenné.

Onnan kezd érdekes lenni a dolog mikor már van komoly kapcsolata.

Szerintem ez ne hátráltasson lehet, hogy ha komolyra fordulna fontos lennél neki és nem foglalkozna más lányokkal. Viszont szerintem a szexel várnod kéne amíg igazán kiismered és látod, hogy mi is a célja.

23F

2011. febr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress 1 olyat aki megérdemel egy olyan csodás leányzót mint te.

A srác meg menjen döntögesse csak a hegyeket.

2011. febr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 emlya ***** válasza:

Így van!!!

Amúgy én is sokszor beleestem már ebbe a cabdába...:(

Keress mást, jobbat érdemelsz!!!!!!!!!!!

2011. febr. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet az a baj, h nem volt semmi testiség közöttük. Egy ilyen srácnak fontos a szex a komoly kapcsolatban is.

Rádunt, nem adsz neki semmit.

2011. febr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lánynak akkor kellene észbe kapnia, amikor megtudja, hogy a fiú az ismerkedésükkel párhuzamosan más lányokat döntöget.
2011. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
valószínüleg igazatok van. köszönöm a válaszokat. szeretem h itt GYK-n mindig rendes válaszokat kapok. kedvesek vagytok <3
2011. febr. 26. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!