Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az értelme a körülmetélésnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az értelme a körülmetélésnek?

Figyelt kérdés
Miért csinálják?
2011. febr. 26. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Kultúra, betegség, higiénia.
2011. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Eredetileg vallási okok miatt. De hogy konkrétan miért, azt nem tudom, szerintem olyanok tudnának válaszolni, akik nagyon hívők.

"Divatból" állítólag azért, mert könnyebb tisztán tartani így a kisfickót és tovább bírható így az aktus. (Szerény véleményem szerint körülmetélés nélkül is mindenféle probléma nélkül tisztán lehet tartani, főleg ha igényes az ember, és egy pár perccel hosszabb aktus nem ér meg egy műtétet.)

Valamint szokták egészségügyi okokból is, ha valami gond van a bőrrel, fitymával, konkrétan ehhez sem értek.

2011. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Amikor kialakult, volt értelme.

A sivatagban, ahol egy átlagos napon 3 csepp vized van mosdásra, tényleg könnyebb így tisztán tartani.


Más értelme NINCSEN.

2011. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Régen higiéniai okok ,azonban manapság már csak a kultúra és a hagyomány ^^
2011. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy fitymaszükület.
2011. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Mert zsidók meg arabok. Csak ezért.
2011. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fitymaszűkületre van ezer más, civilizált módszer.

Sajnos nekem a teljes körülmetélést csinálták és használhatatlan miatta kb a péniszem :(

2011. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
off:utolsó írnál párat
2011. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is ronda lett és kb használhatatlan, de ezzel sokan vagyunk így

A legaljasabb eljárás a világon, szerintem, nem is tudok hozzá foghatót

2011. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!