Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ki a szép és ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ki a szép és ki a ronda? (Kort is írjatok)

Figyelt kérdés
Sok válaszban olvastam már hogy ha ronda vagy.... Szerintem elég sok önbizalomhiányos is ír ide, vagy épp olvassa. Ők nyilván nem érzik szépnek magukat. Szóval lehetnétek kicsit konkrétabbak. Ki kit gondol szépnek illetve rondának? Korotokat is írjátok oda. Köszi
2011. febr. 26. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt így nem lehet leírni hogy na hosszú haj kék szem kicsi száj vagy mittudomén...úgyse érted meg csak max el tudsz képzelni egy standard lányt, akire ráillenek a tulajdonságok, de valószínűleg köze nincs ahhoz, amit pl én vagy más akar leírni.
2011. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szép:


[link]


Ronda:


[link]

2011. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

lol 2. :D

szerintem pont az első ronda, a 2. pedig istennő.

2011. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szép:


[link]


Ronda:


[link]

2011. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ronda csaj:


[link]


[link]


szép csaj:


[link]


[link]

2011. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kort is írjatok
2011. febr. 26. 17:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Szép:


[link]


Ronda:


[link]


23/F

2011. febr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szép:

[link]


Ronda:

[link]

2011. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szép:


[link]


Ronda:


[link]


23/F

2011. febr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy nagyon sokat tud szépíteni egy csajon a körítés. A ruha, a frizura, de leginkább a kisugárzása, a beszéde, az önbizalma, a bája... Ismerek olyan csajokat, akik első ránézésre egyáltalán nem tetszettek, aztán amikor elkezdtem beszélgetni velük, máris szépnek láttam őket. Volt valami kisugárzásuk, amit csak akkor érzékel az ember, ha élőben látja a lányt és beszélget velük.
2011. febr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!