Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ronda férfiak miért várják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda férfiak miért várják el, hogy a szép nők összejöjjenek velük?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan kérdés van, hogy a szép nőknek csak a pénz kell, meg hogy csak a kinézet a fontos számukra..Nem értem, ha egy nő megszenved a kinézetéért, miért ne választhatna hozzá hasonló párt, miért kéne egy csunyábbal beérnie? Ha egyszer valaki lusta felemelni a seggét, hogy egy kicsit jobban nézzen ki, miért akar magának egy bombanő barátnőt? És ráadásul az ilyen kérdés kiirók, rendre b*nkó,lebecsmérlő dolgokat irnak a nőkről, tehát még a lelkük sem szép.Mégis mit képzelnek akkor?
2011. aug. 9. 20:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki túlértékeli magát és azt hiszi különleges és a legjobbat érdemli , és talán ezért van, hogy párkapcsolatok terén is a legtöbben náluk sokkal szebb, sikeresebb embereket szeretnének maguk mellé.
2011. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
36%
A ronda nők miért várják el, hogy jó pasik jöjjenek össze velük?!
2011. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindenki mindig azt mondja jól nézek ki, csinos vagyok, meg szép, meg dícsérnek nyakra-főre, válogatok is a pasik között, pedig általában átlagos srácok próbálkoznak nálam, egyszer bepróbálkozott egy iszonyat ronda pasi, nem értem mit gondolt, hogy hozzá illek, vagy mi, szépen, udvariasan visszautasítottam, a harmadik próbálkozásánál, amikor már szinte hazáig jött velem, mert nem volt hajlandó lekopni, rákérdezett, nem tetszik nekem, erre én megmontam kerek perec, hogy nem, és még ő sértődött be, persze így én jól jártam, leszállt rólam végre.
2011. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 heloka ***** válasza:
90%

jól beszélsz.

amúgy.. a pasiknál sem úgy van hogy ha nem helyes az arca, akkor már ronda... ha jó stílusa van, és tud az öltözködésével is valamit kezdeni, esetleg nem 300kiló, hanem felemeli a s.ggét és le megy az edzőterembe, akkor a testével már nagyot tud dobni.

csak hát lusta disznók ezek. azt várják konkrétan hogy a számítógépből (mert hogy mással nem nagyon érintkeznek) kiugorjon egy magyarország szépe.. k.rva nehéz lesz így...

és ők vannak felháborodva....

mi csajok meg koplaljunk, fogyózzunk, fessük magunkat, gyantáztassuk a lábunkat hogy jól nézzünk ki... ezt hívják IGÉYNESSÉÉGNEK!! ajánlom néhány férfinek hogy nézzen utána a szótárban, ha esetleg nem ismerné.

2011. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
51%
pedig általába ugyvan hawerom ronda csávo tudja magárol és kua jo nője van
2011. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Meglepődtem, hogy egyetértetek velem.Azt hittem jol lehurrognak majd.

Hát igen, az edzőterem, szép öltözék, szép haj rengeteget dob, nemcsak egy férfin, hanem egy nőn is.

2011. aug. 9. 20:31
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Hiába próbálkozunk ronda lányoknál, mert ronda pasi még nekik se kell. Tehát ennyi erővel hajthatunk szép nőkre is, ugyanúgy nulla az esélyünk.
2011. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem emeled fel a segged, és teszel magadért valamit?
2011. aug. 9. 20:50
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
Mert se az arcomon, se a "magasságomon" nem tudok változtatni.
2011. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
De a többin tudsz változtatni.
2011. aug. 9. 20:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!