Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 3 srác, akik közül nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Audrey90 kérdése:

Van 3 srác, akik közül nem tudok választani?

Figyelt kérdés

Az egyik srác régen tetszett, aztán nem szólt hozzám 2-3 hétig és én se foglalkoztam vele már annyira. A másik srác az most tetszik, am voltunk buliba, de szinte nem is beszéltünk, mert csak msn-en lehet vele beszélni.

A harmadik srác pedig nagyon rendes, kedves velem élőben, nem szégyelli ha velem kell mutatkoznia (mert igen csak kiszoktak tagadni:S) és ő élőben a legrendesebb velem, mert nincs is meg az msn címe.

Nem tudom hogy mit csináljak:S:S


2011. febr. 26. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
keresd meg a 4.et aki szintén kedves veled + tetszik is..
2011. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha választani akarsz és egyformán TETSZIK 3 ember akk az régen rossz. 1 valakibe kéne SZERELMES LÉGY.
2011. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

3. Ez nem is kérdés, de lehet Ferinél lesz a pont a negyedikkel:)

Nem tudom egyáltalán hogy jöhet tervbe egy olyan, aki nem mutatkozik veled.

2011. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Úgyis azt fogod választani, amelyik külsőre a legjobban bejön.
2011. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
mindenkinek ksözi a választ, a negyedik válaszolónak pedig azt mondom : néha fontosabb hgoy a srácnak emberi tulajdonságai legyenek, mint inkább istenadta külső :S
2011. febr. 27. 09:58
 6/14 anonim válasza:
szerintem ha nem a külső számítana,akkor már rég együtt lennél a harmadik rendes sráccal..:)
2011. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
alap, h a 3.-at az tényleg szeret. az 1. le se szar a másodiknál pedig talonba vagy(tartalék vagy/ csak szexre kellesz)nem is kérdés
2011. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát az utolsó előttinek mondom hogy a 3. srác az elég félénk nem is mondja meg hogy tetszek neki vagy valami, csak augyanabba a buliba ahol a második sráccal voltam ő ott leült mellém meg beszélgetni akart velem, csak mindig elrángatták és csak a buli után tudtunk beszélni. Na meg az első srácnak az öccse azt terjeszti a suliban hogy jártam az első sráccal és a harmadik srác is odajár, ughogy remélem nem jut a fülébe :S
2011. febr. 28. 19:08
 9/14 Tony ***** válasza:
add meg a harmadiknak az msn-cimed
2011. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ne inkább kérjem el?:D midnig elakarom, csak elsoktam felejteni :S
2011. máj. 15. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!