Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanátok Nekem olyan idézete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok Nekem olyan idézetet, ami erre utal? Amikor nem tudsz választani két pasi közül, az egyikkel együtt vagy már, de nem mersz vele szakitani, mert félsz a biztosat eldobni a bizonytalanért, de azt is szeretnéd ha a másikkal lehetnél...

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 19:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
errenem lehet mitmondani.. beszélj a sráccal komolyan.. ha huzod az agyát, tőnkreteszed! és ne viszkessen a segged más után! én megtépném a barátnőmet ha ezt csinálná!!! --Chocky--
2009. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
mondd.. mi a neved kiscsaj?( de őszintén, és a párod hogyhivják?? ) talán tudok segiteni.. az előző komment irója..
2009. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem kell egy szemét p*csának hinni :@ mert egy cseppet sem vagyok az, ha az lennék már nagyon rég kidobtam volna!

De mivel kötődök hozzá ezért nem tudom eldönteni mi lenne a jobb :S Nem akarok/merek vele szakítani,mert félek, hogy megbánom..de viszont attól is tartok, ha nem szakitok vele elszalasztok egy olyan esélyt,ami lehet h életre szoló lenne...

az idézet amugy csak ugy eszembe jutott...nem az a fő :F

2009. febr. 23. 19:45
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

nyugi! nem hiszlek annak! mi a neved meg a párod neve? :)

tudok neked segiteni! --ha akarod--

2009. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hogy tudnál??

Azért erre kiváncsi volnék?!:P

2009. febr. 23. 19:48
 6/19 A kérdező kommentje:

Megmondanád neki, h b*asszon ki Ő és akkor már Nekem nem lenne vele gondom?!

Nem,ez nem a megfelelő megoldás...

2009. febr. 23. 19:50
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
emiigy :) félek hogy a barátnőm vagy, és pont igy szembesülünk ^^ azért kérdezem a teljes neved :D nyugi..énis leirom az enyém.. utána meg segitek neked! csak veled beszélgetek, nem keresem fel a barátodat, szivemen a kezem!
2009. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Megnyugtatlak,biztos nem a barátnőd vagyok :D

De annyit megmondok h Kom.Eszt megyéből írok ,Esztergom környékéről...Ebből kiderülhet,hogy nem a te csajod vagyok :P

2009. febr. 23. 19:57
 9/19 anonim ***** válasza:
igeen :) nyugi vaan.. van MSn ed? ott nyugotan lehet csámcsámolni ^3 vegyél fel, oki? szaben@index.hu SEGITEK!! ;) jah és magyarázatot is adok! :)
2009. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
elv felvettelek...
2009. febr. 23. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!