Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Bejön valakinek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Bejön valakinek ha a srác fekete hajú? ( És sötét barna a szeme )

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 13:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Hát nálam bejön de biztos itt is lesz kivétel!nekem is fekete hajam van és sötétbarna szemem csak én lány vagyok:D De miért annyira fontos ez?Nem csak a külsőt kell nézni..Sztem.
2009. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert barna a szemed és fekete a hajad attól még lehetsz bűn ronda!De egyépként meg nekem bejön de nem ez a legfontosabb tehát ennyiből még nem lehet tudni.
2009. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt azért kérdezed, mert attól tartasz, hogy a szőke hajú, kékszemű srácokat jobban szeretik a lányok, mint a fekete hajú, barna szeműeket, akkor megnyugtathatlak: egy sötét-hajú-szemű srác is lehet ugyanúgy helyes, mint egy világos hajú-szemű. Nem a haj- és szemszínen múlik, hogy ki fog bejönni, (és nem is csak a külsőn).
2009. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem mind egy!ha ugy jol nez ki es a pasi rendes nekem johet!!!:)
2009. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha látnám hogyan áll maga a haj, megmondanám. mert nem mindegy hogy kócos és zsíros, vagy rendezett és ápolt.
2009. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek ezek a színek,de nem minden a kinézet
2009. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejön:)De az igaz hogy ha fekete hajú és barna szemű valaki akkor attól még bűn ronda lehet.
2009. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem a mostani barátom is ilyen..

De tökmindegy, hogy milyen színű, ha közbe ronda vagy mellé..

Bár nem a külső számít

2009. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
élek halok értük :) belenézek egy ilyen srác szemébe eltudok benne veszni uuuu.imádom
2010. júl. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
IGEEEN NEKEM NAGGYON!!!!!! *.* ♥♥♥♥
2010. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!