Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarják egyesek ráerőlte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják egyesek ráerőltetni a másikra a saját akaratukat?

Figyelt kérdés

Itt most gondolok arra, hogy ki hogyan szőrtelenít, vagy éppen az alsónemű fajtáknak viselésére. Olyan emberek kötnek bele az efféle dolgaimba, akiknek az égvilágon semmi közük sincs hozzá, és nekik sosem fogom megmutatni úgysem. Miért lenne jobb az a kis lelküknek, ha meggyőznek arról, hogy mennyivel jobb tangát viselni, mint franciát? Vagy mennyivel jobb lenne, ha szőrös/szőrtelen lennék? Miért érdekel ez másokat? Ez csak rám tartozik, meg a páromra, ha van, mert az ő véleményére még adok. De kívülállónak mi köze van hozzá?

Egyik haverom elkezdte nekem osztani, hogy milyen szexi a tanga, mondtam, hogy nem azt hordok, erre ki volt akadva, és szinte parancsolt, hogy menjek, és vegyek azt. Mondtam neki, hogy szálljon le rólam, de akkor is, mit képzelnek magukról az ilyenek? Hogy beleszólhatnak ilyen dolgokba?

Meg amikor egy másik informálódott az én szőrtelenítési elképzeléseimről, nekiállt hőbörögni, és megpróbált meggyőzni, hogy mennyivel jobb lenne másképp csinálni. Már nem is osztom meg ezeket senkivel, mert valaki rögtön elkezdené játszani a hittérítőt.

Más is van ezzel így?


2011. febr. 26. 23:35
 1/5 Pinocchio ***** válasza:
Mert ez itt hungarikum,mindenki osztogatja a bölcs tanácsait ahelyett hogy a saját elcseszett életével foglalkozna.És mivel a saját dolgait nem tudja megoldani így a máséval foglalkozik.
2011. febr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Plaga ***** válasza:
Vegyél tangát mert nem lesz szex! :DD
2011. febr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lefogadom 12-18éves kategória de én 15-6-ot tippelek :)

Ez ennek a korosztálynak a süllyesztője amikor az ember nem a saját egyéniségére alapoz hanem a szociális nyomás hatására cselekszik (pl: 85%-a ennek a korosztálynak így szokik rá a dohányzásra).

Azok akik másképp gondolkodnak mint például te azokra értetlenül néznek ugyanis annyira bele vannak mélyülve saját magukba ,hogy nem veszik észre a fától az erdőt.

Ezt a korszakot olyan 18 éves korra kinövik az emberek bár van aki csak 30 ^^

Mondjuk lányoknál veszélyesebb tud lenni mint fiúknál pláne ha eléggé kritizáló egy társaság ugyanis az ilyen társaságokban sose lesz pasija egy csajnak se mert az egyik fél mindig ráerőlteti a nemtetszését.

Az benne a slussz poén amikor mindenki azt hiszi elvárja ezt tőle a másik és közben senki se akarja kissé olyan mint a vákuum,de ezt csak úgy mellékesen.

A legjobb ha ignoratív vagy velük szemben és nem foglalkozol a hülye tanácsaikkal.

puszi:)

18/F

2011. febr. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is "megparancsolták", hogy váltsak boxerre. Szartam a véleményére.
2011. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

13:02 LOL

Köszi a válaszokat! :)

2011. febr. 27. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!