Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy kicsit butább csajnak lenne esélye egy okos fiúnál?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy tetszik az egyik osztálytársam,és talán alakuló félben van valami, viszont egy dolog nagyon aggaszt. Az hogy ő az osztály egyik legjobb tanulója.Órákon is mindig mindenre tudja a választ és hihetetlenül tájékozott,az átlaga is 4,7-es volt.Én meg hát szerény kis 3,5-ös átlagommal...Nem azt mondom hogy nem lehet velem értelmes dolgokról beszélgetni,de valahol érzem hogy nem állunk egy szinten és kicsit kellemetlen számomra. Igaz ami igaz közbe játszik egy kis lustaság is mert tanulás terén nem nagyon erőltetem meg magam,de tudom magamró,l hogy sajnos nem vagyok egy zseni.

Mit gondoltok,lehet így is esélyem nálla?

17/L


2011. febr. 26. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Inkább az a gáz, hogy osztálytársad.

Amúgy meg a pasik szeretik, ha a nő butább náluk, mert akkor csillogtathatják a hatalmas elméjüket, imádnak magyarázni, még akkor is, ha hülyeségeket beszélnek.

Mint amikor meg akart róla győzni, hogy az őz a lány, és a szarvas a fiú... -.-

2011. febr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A 3,5 ös átlag alapján nem mondanálak feltétlen butának, főleg ha még lusta is vagy, akkor ahhoz képest az nemolyan rossz. De a kérdésed alapján már más a helyzet. Gondolom a srácnak nem azért kellenél, hogy a Nobel díjra érdemes tudományos felfedezését veled tárgyalja meg.
2011. febr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"meg akart róla győzni, hogy az őz a lány, és a szarvas a fiú... -.-"

XD ezmekkora:D igazi észkombájn lehetett:DD

2011. febr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát biztos, hogy több esélyed van nála, mintha okosabb lennél tőle. Én pl. nem tudnám elviselni, ha a lány okosabb lenne nálam. Bár ilyen lánnyal még nem találkoztam, úgyhogy nincs ilyen irányú tapasztalatom.


Persze ez nem azt jelenti, hogy ezentúl úgy kell hozzáállnod a dolgokhoz, hogy minél ostobább legyél, mert a pasiknak úgyis ez kell. Erről szó sincs.


19/F

2011. febr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Barátom okos, én hülye vagyok. azaz lehet : D
2011. febr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Moszuke ***** válasza:
100%

a suli átlag nem jelent semmit.

lexikális tudás nem egyenlő az intelligenciával.

nyugodtan próbálkozz be nála.. (bár nem vagyok híve annak, hogy lány kezdeményez..)

23f

2011. febr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Just A. Guy ***** válasza:

szerintem nem probléma, és ha tanulás nélkül 3,5ös vagy akkor annyira hülye nem lehetsz...

Nálunk a barátnőm az okosabb. Matekból is odaver és a nyelvvizsgája is jobb lett, de nem zavar. egy párkapcsolatban nem ez számít

2011. febr. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, legalábbis abból még sose volt probléma ha a nő butább vagy bármiben gyengébb mint a férfi.
2011. febr. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem is okosnak tartanak, de nekem csak annyi a fontos, h tudjak a lánnyal normálisan beszélgetni. Ahogy látom, írni tudsz, magyarul tudsz, szal nagy gond nem lehet.
2011. febr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok lány van akit nem az eszéért szeretnek... a legtöbbre ez igaz! :)
2011. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!